Söylentilere göre Cyberpunk 2077, E3 2018 etkinliğinde gösterilecek

Söylentilere göre Cyberpunk 2077, E3 2018 etkinliğinde gösterilecek

Bahsedeceğimiz bu söylenti, Polonya'nın en büyük video oyunu sitesinden geliyor.

CD Projekt RED sürekli bizlere acı çektiriyor. Önce The Witcher 3: Wild Hunt oyununun çıkışını beklemek ile acı çektik, The Witcher 3: Wild Hunt bitti şimdi de sırada Cyberpunk 2077 var. Yaklaşık 5 sene önce duyurulmuş olan bu oyun, sadece duyurulduğu sene içerisinde karşımıza yeni bilgiler ile çıkmıştı. 4 sene boyunca sessizliğini koruyan oyun, bu sessizliği 2017 senesinde bozmuştu ve ortaya çıkan yeni bilgilere göre 2018 senesi, bu oyun için daha da gürültülü geçecek. Çünkü ortaya çıkan yeni söylentilere göre Cyberpunk 2077, E3 2018 etkinliğindeki bir basın konferansında, yeni bir video ile karşımıza çıkacak.

Cyberpunk 2077 ve E3 2018

CD Projekt RED ekibi Polonya temelli. Bu ülkenin en büyük video oyunu sitesi olan GRYOnline.pl da yeni bir makale yayımladı ve yayımlanan bu makalede, 2 farklı kaynaktan alınan yeni bilgiler sunuldu. Bu yeni bilgiler Cyberpunk 2077 hakkındaydı. Bahsi geçen 2 farklı kaynaktan gelen sızdırma bilgilere göre Cyberpunk 2077, E3 2018 etkinliğinde, henüz hangisi olduğu belli olmayan bir şirketin basın konferansı sırasında yeni bir video ile gösterilecek. Oyunun videosunun gösterileceği şirket muhtemelen ya Sony, ya da Microsoft olacaktır. CD Projekt RED ekibinin başka bir yayıncı ile çalışacağını sanmıyoruz.

Tüm bunlar yetmezmiş gibi, etkinlik alanında, kapalı kapılar ardında, basın mensuplarına bu oyunun oynanış videosu gösterilecek. Normal izleyicilere gösterilecek olan video, oynanış videosu olmayacak yani. Muhtemelen bir sinematik video göreceğiz. Her şey güzel, tamam da bu E3 2018 nedir? İsterseniz bu sorunun cevabını da kısaca verelim. E3 2018, Birleşik Devletler sınırları içerisinde düzenlenen en büyük oyun fuarı ve bu oyun fuarında her sene Sony, Microsoft ve EA gibi büyük firmalar, basın konferansı düzenleyip, ya yeni oyunlar duyuruyor, ya da halihazırda duyurulmuş oyunlar için yeni videolar yayımlıyor.

Bahsettiğimiz bu etkinlik, her sene olduğu gibi bu sene de 12 Haziran 2018 ile 14 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bizler de bu konferansların gerçekleştiği sırada en güncel haberleri sizlere aktarmaya çalışıyor olacağız. Bakarsınız bu haberler arasında Cyberpunk 2077 için bir de video bulunur.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın