Söylenti: Call of Duty: Black Ops 2 Geliyor

Söylenti: Call of Duty: Black Ops 2 Geliyor

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Alışveriş sitesi Amazon’un Fransa kolu olan Amazon France’a ait web sitesi Gameblog.fr’de stoklara eklenip Activision France’ın talimatıyla kaldırılan Call of Duty: Black Ops 2 ismi kafaları karıştırdı. Bu hata sebebiyle Activision tarafından kara listeye alınan site ile benzer bir kaderi Xboxygen adlı Fransız sitesi de paylaştı. Sitenin açıklamasına göre, bilgi özgürlüğünü öne çıkardıkları ve talimatlara uymayacakları hususundaki kararlılıkları Activision France tarafından cezalandırılmış.

Activision bilgi ağlarıyla savaşadursun, LinkedIn’e yerleştirilen bir özgeçmiş kazanın altındaki ateşi iyice harladı. Nerve Software adlı sanat stüdyosundan bir çalışan özgeçmişinde Treyarch’ın daha önceki oyunları olan James Bond: Quantum of Solace ve ilk Black Ops’un yanısıra Black Ops 2’ye de yer verdi. Bu özgeçmişe de müdahale edildi tabii, ama iş işten geçmişti.

Zaten Activision, bu ayın başlarında yaptığı toplantıda Call of Duty markasına yeni bir oyun eklemenin iyi olacağını yatırımcılarla konuşmuştu, sıra da Treyarch’ta olduğuna göre Black Ops 2’nin gelişi pek de olasılıksız değil.

*Bu olaylar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Black Ops 2’nin gelişi neler getirir sizce ? 

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın