South Park: The Fractured But Whole için yeni çıkış tarihi verildi

South Park: The Fractured But Whole için yeni çıkış tarihi verildi

Sonunda be arkadaş.

Ubisoft ve South Park Digital Studios, bugün South Park: The Fractured But Whole oyununun 17 Ekim 2017’de Kuzey Amerika ve EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Asya) ülkelerinde çıkacağını açıkladı. Trey Parker ve Matt Stone tarafından yaratılan ve Ubisoft San Francisco tarafından geliştirilen South Park The Fractured But Whole, 2014 ödüllü South Park: The Stick of Truth’un mükemmel bir devamı niteliğinde ve Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformlarında yayımlanacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

South Park The Fractured But Whole

South Park’ta suç arttı ve sokaklar daha önce hiç bu kadar tehlikeli olmamıştı. Colorado kasabasında güneş battığında, kargaşa ve kaos ortaya çıkıyor ve şehrin kötü yanı canlanıyor. Kasabanın yeni kahramanlara ihtiyacı var! Eric Cartman, kasabayı kurtarma fırsatını yakalayıp şu ana kadarki en iyi super kahraman grubu, Coon & Arkadaşları’n lideri olarak The Coon’u kuruyor.

Her süper kahramanın bir kökeni vardır, Coon & Arkadaşları da farklı değil. New Kid rolünü sürdüren oyuncular, onların geçmişlerini keşfedip, özel kostümlerini toplayacak ve kendi orijinal kahramanlarını yaratmak için birçok kahraman sınıfının osuruk bazlı güçlerinden yararlanacaklar. Yepyeni bir dövüş sistemi, savaş sırasında alan ve zaman konusunda eşsiz fırsatlar sunacak, ayrıca yenilenmiş yağma ve zanaat sistemi oyunculara savaşta onlara yardımcı olmaları için kendi ekipmanlarını yapma özgürlüğü sağlayacak.

South Park The Fractured But Whole dört farklı versiyonda çıkacak: Standart, Gold, Steelbook Gold ve Collector’s. South Park: The Fractured But Whole oyununu satın alanlar South Park: The Stick of Truth’u ücretsiz elde edecek. Oyunu belirli partnerlerden ön sipariş verenler South Park: The Stick of Truth’u hemen oynayabilecekler. Tüm ön siparişlerde ayrıca özel bir oyun içi asistan olan Towelie: Oyun Arkadaşı elde edeceksiniz. Şehrin sokakları eskisi kadar güvenli değil ve en tecrübeli South Park askerinin bile yardıma ihtiyacı olacak. Towelie: Oyun Arkadaşı’nız oyun boyunca, oyunculara önemli noktalarda yararlı ve eğlenceli tavsiyelerde bulunacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.