South Park: Fractured But Whole – From Dusk Till Casa Bonita için tarih verildi

South Park: Fractured But Whole – From Dusk Till Casa Bonita için tarih verildi

From Dusk Till Casa Bonita, en sonunda geliyor.

South Park: Fractured But Whole, bir süredir aramızda olan bir yapım. Leadergamer ekibinin en büyük parçası olan Kaan Gezer de, ekibimiz adına oyunu incelemişti zaten. Eğer oyunun nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsanız, daha doğrusu, “South Park nedir?” sorusuna bir cevap arıyorsanız, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz incelememiz fazlasıyla yardımcı olacaktır sizlere. Oyundan kısaca bahsetmiş olduğumuza göre, haberimizin asıl noktasına geçebiliriz, öyle değil mi?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

South Park: Fractured But Whole - From Dusk Till Casa Bonita için tarih verildi

South Park: Fractured But Whole ek paketi geliyor.

Twitter üzerinden paylaşılan bir gönderi aracılığıyla, South Park: Fractured But Whole için yolda olan ek paket, resmi bir çıkış tarihi kazanmış oldu. From Dust Till Casa Bonita adı ile karşımıza çıkan ek pakette neler yapacağımız konusunda da, paylaşılan Twitter gönderisi üzerinde özetle bilgi verildi. Twitter gönderisinde, “The Coon ve Mysterion ile, 20 Mart 2018’de gelecek yeni ek paket From Dusk Till Casa Bonita içerisindeki Casa Bonita’daki şeytani varlığı yenmek için birlikte çalış.” şeklinde bir açıklama bulunuyor.

South Park’ın resmi Twitter sayfası tarafından paylaşılan bu gönderide, bir de haberimizde de görebileceğiniz görsel bulunuyor. Ek paketin tekil fiyatı konusunda henüz bir bilgi mevcut değil. Muhtemelen yakın bir tarihte Steam gibi, oyunun satılmakta olduğu platformlar üzerinde yerini alır. Fakat, eğer bunu dert edinmeyip, ek paket çıkışını gerçekleştirdiği anda sahip olmak istiyorsanız, oyunun Gold Edition sürümüne sahip olmak isteyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.