Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.12.2022

Archangel Studios'un Dark Souls'tan esinlenen yeni oyunu Bleak Faith Forsaken için yeni resmi oynanış görüntüleri ortaya çıktı. Her ne kadar bitmiş ürünün kalitesi bu video ile temsil edilmese de, grafikler ve oynanış hakkında size bir fikir vermesi muhtemel. Şimdi, dilerseniz sizi video ile baş başa bırakalım. Sonra da, oyun hakkında bilgiler vereceğiz.

Bleak Faith Forsaken oynanış görüntüleri bizlerle

Oyun, üçüncü şahıs açık dünya hayatta kalma korku aksiyon rol yapma oyunu Dark Souls serisinden esinleniyor. Oyuncular bu oyunda Omnistructure'ın her şeye gücü yeten dehşetine karşı insanlığın son savunma hattı olan Forsaken'lardan birinin rolünü alacak.

Geliştiricilere göre oyunun savaşları tehlikeli olacak ve sınırlarınızı test edecek. Bu faktörlerin üçü de -konumlandırma, zamanlama ve kaynak yönetimi- sürekli göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca kendi sınıfınızı seçebildiğiniz için belirli RPG bileşenlerini de beklemelisiniz.

Bleak Faith Forsaken'in Archangel Studios tarafından 2022'de piyasaya çıkacaktı. Ancak, şu anda Aralık ayında olduğumuz için 2023 teslim tarihini hedefleyeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Oyun nasıl?

Bleak Faith Forsaken oynanış görüntülerini paylaştık. Şimdi de, oyundan bahsedelim. Bleak Faith Forsaken, Steam mağaza sayfasında, "Bu muazzam, sert ve birbirine bağlı gezegende, uygarlığın son izlerini keşfedin. Geçmişinden geriye ne kaldığını öğrenin. Omnistructure'ın devam eden genişlemesi içindeki medeniyet vahalarını keşfedin. Başka hiçbir şeye benzemeyen bir yolculuğa çıkın ve kendinizi kaybolmaya bırakın.

Şimdiye kadar ilk kez, Omnistructure'ı keşfedin. Daha önce deneyimlemediğiniz, atmosfer açısından zengin ve tehlikelerle dolu yeni dünyaya dalmaya hazır olun. Bleak Faith'te koşmaya, tırmanmaya, sıçramaya ve yükselmeye hazır olun. Çünkü her yol sizin için döşenmemiş ve sizin için tasarlanmamıştır.

Savaşmak risklidir ve sınırlarınızı test edecektir. Bu faktörlerin üçü de -konumlandırma, zamanlama ve kaynak yönetimi- sürekli göz önünde bulundurulmalıdır. Bir sınıf seçin, ardından ideal oyun tarzınıza gidin. Ancak kararların geri dönmesinin mümkün olmadığını unutmayın. Bu nedenle karakteriniz için yolunuzu dikkatlice seçin. Kendine özgü müziği ile güzel boss savaşlarına hazır olun. Bosslar, çeşitli Omnistructure bölgelerinde heyecan verici bir yolculuk yapmak için risk seviyelerini daha da artırıyor." şeklinde anlatılıyor. Bakalım, oyun çıktığında nasıl olacak? Zira, hoş bir evreni var. Dahası, Bleak Faith Forsaken oynanış görüntülerine göre potansiyel de gösteriyor. Merakla bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.