Sony, Tokyo Game Show 2018 etkinliklerinden desteğini esirgemeyecek

Sony, Tokyo Game Show 2018 etkinliklerinden desteğini esirgemeyecek

Bu yılki Tokyo Game Show 2018 etkinlikleri, bağımsız yapımcılar için muhteşem bir fırsat olacak.

PlayStation gibi önemli bir marka ile kendilerini tanımakta olduğumuz Sony ekibinin, yolda olan Tokyo Game Show 2018 etkinlikleri esnasında gerçekleştireceği önemli bir şeyin duyurusu yapıldı. Yapılan duyuru ile, PlayStation markasının arkasında bulunan ismin, bağımsız yapımcıları destekleyeceği açıklandı. Böylesi bir destek, aslında ilk defa da olmuyor. Bu konunun detayları ile ilgili bilgileri de, haberimizin devamında anlatacağız. O yüzden, en iyisi sizleri daha fazla bekletmeden haberimizin detaylarına geçelim.

Sony Tokyo Game Show 2018

Sony, Tokyo Game Show 2018 etkinlikleri için önemli bir isim olacak

Sense of Wonder Night’ın geri dönüşüne şahitlik edeceğimiz 2018 yılı, bağımsız geliştiriciler için de önemli bir tarih olma özelliğine sahip olacak yine. Yine diye özellikle belirtiyoruz, çünkü böyle bir durumla daha önce de karşılaşmıştık aslında. Sony ekibi, bu yılki etkinlikler esnasında desteklerini bağımsız yapımcılar üzerinden esirgemeyecek. Bu da, bulunduğumuz yıl içerisinde yepyeni ve belki de muhteşem ötesi bağımsız yapımlar görebileceğimiz anlamına geliyor. Bağımsız yapımcıların etkinlikteki masraflarını karşılayacak olan Sony, aynı zamanda etkinliğin de eş sponsoru olacak.

Dünya markası haline gelmiş şirketin bağımsız yapımcılara sunmuş olduğu bu avantaj ile, aslında ilk karşılaşmamız olmadığına değinmiştik. Tokyo Game Show 2015 ile başlayan desteklerini 2016, 2017 yıllarında da sürdürmeye devam ettiler. Şimdi ise, bu haberimizde de bahsetmekte olduğumuz gibi, 2018 yılı içerisinde gerçekleşecek olan etkinliği de ellerinden geldiğince destekleyecekler. Etkinlik, 20 Eylül 2018 ile 23 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. Eğer katılmak isterseniz, Tokyo’ya yakın bir yer olan Chiba’daki Makuhari Messe’ye gitmeye hazırlanabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın