Sony, The Order: 1886 yapımcısı Ready at Dawn’ı satın almayı planlıyor!

Sony, The Order: 1886 yapımcısı Ready at Dawn’ı satın almayı planlıyor!

Belki de Sony Online Entertainment'ıın satılma sebebi buydu.

Sony’nin yaratıcı ve başarılı oyun stüdyolarını satın almayı sevdiğini hepimiz biliyoruz sanırım. Sony’nin daha önceden satın aldığı Sucker Punch Studios ve Evolution Studios ardından görülen o ki sırada The Order: 1886 yapımcısı Ready at Dawn var.

the-order-1886-listing-thumb-ps4-us-09un14

Aslında Sony’yi yakından takip eden insanlar Sony’nin Quantic Dream’i satın alacağı yönünde yorumlar yapıyordu fakat The Order: 1886’nın bu kadar başarılı bir reklam ve fan seviyesine ulaşması tüm gözleri Ready at Dawn’a çekti. Guerilla Games ve Naughty Dog gibi oldukça başarılı bir firma olan Ready at Dawn, Sony bünyeside ve Sony bünyesindeki başarılı stüdyolar ile iş birliği içerisine girmesi ile birlikte ortaya mükemmel yapıtların çıkacağını herkes tahmin ediyordur.

Ready at Dawn daha önceden PSP platformu için 3 başarılı oyun geliştirmişti. Tabii PlayStation 3’e geliştirdiği God of War: Chains of Olympus ve God of War: Ghost of Sparta’yı da göz ardı etmemek gerekir. Eğer Ready at Dawn, The Order: 1886 ile büyük ses getirebilirse Sony’nin dikkatini daha da çok çekecektir ve sonunda Sony tarafından satın alınacaktır.

Peki, siz değerli LeaderGamer takipçilerinin bu konudaki düşünceleri nedir? Yorumlarınızı büyük bir merak ile bekliyoruz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın