Türkiye

Kaçıranlar için: Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar

Kaçıranlar için: Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar

Birbirinden güzel oyunlar, heyecanlı videolar Sony sunumunda gösterildi. Kesinlikle izlemeniz gerekiyor.

E3 2017 artık tek bir sunum sonrasında bitecek. O sunum da Nintendo ekibine ait. Bu güne kadar Sony, EA Play, Ubisoft, Microsoft ve Bethesda sunumlarını gördük. Bu sunumlar arasından, Sony sunumu sadece saatler önce bitti ve bizler etkisinden hala çıkabilmiş değiliz. Fakat bu sunum sabaha karşı yapıldığı için, tüm oyuncular izleyememiş olabilir. Video oyunları, zaman zaman uykudan veya genel rahatlıktan daha önemli olabiliyor. Bu yüzden, bu yazımızda, sizlere Sony sunumu sırasında gösterilmiş olan tüm oyunları sunacağız. Böylece E3 2017 sırasında gerçekleşen Sony sunumunu baştan izlemek zorunda kalmayacaksınız veya onlarca linke tıklamak zorunda kalmayacaksınız.

Kaçıranlar için: Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar

Uncharted: The Lost Legacy

Sony, sunumunu geçen sene canlı bir müzik ile açmıştı ve bu müzik sonunda God of War gösterilmişti. Bu sene ise, yine canlı bir müzik ile açıldı sunum ama bu sefer sunumun sonunda God of War yerine, Uncharted: The Lost Legacy oyununu gördük. Uncharted: The Lost Legacy, yayımlanan bu videosu ile hem senaryodan detay verdi, hem de oyunun yer yer oyuncuları güldürebileceğini kanıtladı.

Horizon: Zero Dawn – The Frozen Wilds

Yeni Uncharted oyunu sonrasında, kısa bir video ile, daha önce bahsedilmiş olan Horizon: Zero Dawn genişleme paketi gösterildi. Sizlerin de aşağıdan videosunu izleyebileceğiniz gibi, oyun içerisinde bizleri oldukça ilginç ve gizemli bir dağ bekliyor. Oynayabilmek için sabırsızlanıyoruz şu an.

Days Gone

Days Gone, ilk gösterildiği zaman ben hiç etkilenmemiştim. Yalan yok. Oyun, çok basit bir zombi öldürme oyununa benziyordu fakat bu sene, oyun tekrar gösterildi ve bambaşka bir halde gösterildi. Oyunun, sadece basit bir ateş etme oyunu dışında özelliklere olduğu kanıtlandı bu video ile. Mutlaka izlemenizi öneriyoruz, çok hoş bir oynanış videosu var.

Monster Hunter World

Daha önce birkaç kez söylentilerini duymuş olduğumuz Monster Hunter World, Sony ekibinin E3 2017 sunumu sırasında gösterildi. Yayımlanan eğlenceli videoya göre Monster Hunter World, PC ve konsollar için çıkışını gerçekleştirecek.

Shadow Of The Colossus

Monster Hunter World ardından başka bir sürpriz ile daha karşılaştık. Bu sürpriz Shadow Of The Colossus idi. Yapılan açıklamalara göre Shadow Of The Colossus, PlayStation 4 platformu için tekrar yapılıyor.

Call of Duty: World War II

Call of Duty: World War II çoklu oyuncu modu, oldukça güzel bir video ile gösterildi. Açıkçası biz bu videodan pek memnun kalamadık çünkü gerçekleştirilmiş olan Call of Duty: World War II çoklu oyuncu gösterimi, hiç etkili değildi. Önceki senelerdeki E3 sunumları, bu sunumdan çok daha başarılı geçmişti. Açıkçası şaşırdık biraz.

God of War

Gecede en çok merak ettiğim duyuru, God of War oyununa aitti. Sunumda gösterilen birçok oyun için çıkış tarihi aralığı verilmişti. God of War için de verildi. Bu çıkış tarih aralığı, videodan da görebileceğiniz gibi 2018 senesinin başları. Ayrıca yayımlanan video da gerçekten çok güzel dövüş anlarını, yeni düşmanları ve tabii ki yeni dostları gösteriyor. Özellikle videonun sonundaki dostumuz, bizim ağzımızı açık bıraktı.

Detroit: Become Human

God of War gibi Detroit: Become Human oyunu da çok merakla beklediğim yapıtlardan bir tanesi idi. Yayımlanan yeni Detroit: Become Human videosu ile, oyunun senaryosu hakkında daha detaylı bilgilere sahip olduk ve tabii ki yepyeni karakterler ile tanıştık.

Spider-Man

Açıkçası Spider-Man oyununun, sunumu kapatacak kadar önemli olduğunu bilmiyordum. Ben, sunumu kapatması için büyük bir sürprizi veya God of War oyununu düşünmüştüm. Fakat ekranda Spider-Man oyununu görünce, sadece 5-10 saniyeliğine çok büyük hayal kırıklığına uğradım. Çünkü süper kahramanlarla pek alakam yoktur. Fakat gösterilen oynanış videosu ilerledikçe, her geçen saniyede yeni Spider-Man oyunundan çok daha fazla etkilendim ve sunum bittiği zaman, istediğim tek şey daha fazla Spider-Man oynanış videosu idi. Gerisini siz düşünün artık.

Diğer duyurular

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde. Son olarak, E3 2017 haberlerimizi güncel bir şekilde takip etmek istiyorsanız, Facebook sayfamızı, Twitter hesabımızı veya sitemizin özel E3 2017 sayfasını takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın