Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 19.05.2020

Sony‘nin CEO’su Kenichiro Yoshida, PS5‘e çıkacak olan oyunları yakında duyuracaklarını söyledi. Bloomberg‘e konuşan Yoshida, “Yakında PS5 için çıkacak güçlü bir oyun serisini duyuracağız.” dedi.

Son zamanlarda Microsoft’un Xbox X Series konsolu oldukça öne çıkmaya başlamıştı ve herkes Sony’den PS5 için yeni haberler bekliyordu fakat gelen bu haber fazla da bir heyecan uyandırmadı. Bazı kişiler Sony’nin PS5 hakkında detaylı konuların Haziran ayında çıkacağını söylüyorlar fakat ne kadar doğru onu bilemiyoruz. Sony, 2020 yılının son çeyreğinde PS5’i çıkartmaya hazırlanıyor, bu virüs olayları olmasaydı çıkması daha erken olabilirdi fakat ertelemek zorunda kaldılar.

PS5, konusunda henüz kesin bir şeyler yok fakat tek doğru şey o da PS5’in tanıtılan kolu DualSense. Konsol hakkında daha detaylı şeyler açıklanmadı, açıklandığı takdirde web sitemizden sizler için paylaşmış olacağız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.