Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 15.12.2016

PS4 için 7.1 ses sistemini destekleyen bir kulak üstü kulaklık geliyor!

Model fark etmeksizin, PlayStation 4 ürün grubu içerisinden çıkan kulaklıklar çoğu oyuncuyu memnun etmiyor. Sony gibi bir firma ile kıyaslayınca oldukça basit ve zayıf kalan kulaklıklar için Japon firma, bir alternatif geliştirdi.

Sony'nin "Platinum Wireless Headset" olarak adlandırdığı yeni kulak üstü kulaklığı, PS4 ailesine özel olarak geliştirildi ve "3D Audio" teknolojisini destekliyor. Ayrıca 7.1 virtual surround ses sistemine sahip kulaklık, 3D Audio teknolojisi ile birleşince ortaya inanılmaz ve gerçekçi sonuçlar veriyor. Özellikle Counter-Strike: Global Offensive gibi oyunlarda oyuncuya büyük kolaylık sağlayan 7.1 ses sisteminin, PlayStation 4 üzerindeki oyunlarda nasıl bir fayda sağlayacağını ise zaman gösterecek. 160$ fiyat etiketi ile satışa sunulacak olan kulaklık, 12 Ocak 2017'de gelecek.

Dilerseniz 15 Eylül 2016’da çıkan PlayStation 4 Slim incelememize bu haberimizden, PlayStation 4 Pro hakkında ki her şeye buradan, yanan PS4 Pro haberimizi öğrenmek için bu haberimizi ziyaret edebilir; PlayStation 4 ve Pro arasında ki grafik farkına bu haberimizden ve PlayStation 4 Pro ile Project Scorpio arasında ki karşılaştırma haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca PlayStation 4 Pro’ya gelecek oyunları öğrenmek için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.