Sony: PS3 Daha İyi Yayıncılara Sahip

Sony: PS3 Daha İyi Yayıncılara Sahip

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR


Sony ve Microsoft çekişmeleri artıyor.  Yayıncı Şirketler ile İlişkiler Genel Başkan Yardımcısı Rob Dyer yaptığı açıklamada PS3’ün yayıncılarının Xbox 360’ın yayıncılarından daha iyi olduğunu söyledi.

Sony’nin yaptığı son açıklamalara göre  kendi yayıncılarının Microsoft’dan daha iyi olduğunu öne sürüyor. Bildiğiniz gibi her 2 firma da kendi konsolları için arkalarına oyun firmalarını destek olarak alıyorlardı. Sony ise neredeyse yarım senedir arkasına aldığı desteklerin onlarda büyük fark yarattığını, hem Xbox hem Ps3 platformundaki bir oyunda bile büyük satış başarısı sağlayıp sistem farkları ile  de oyuncuları çektiklerini açıkladı.
Konsol savaşlarının kızıştığı şu günlerde her ne olursa olsun seçim hakkı oyuncuların. Bunu unutmamak gerek. Son zamanlarda Ps3 ne kadar üstünlük gösterse bile Microsoft’un ne yapacağı belli olmayabilir. Belki daha da altta kalabilirler.Benim kişisel görüşüm bu tür durumlarda olayı zamana bırakıp izlemek yönündedir.Yinede Ps3 fanboylarının yüzündeki gülümsemeler uzun bir süre silinmeyecek gibi.

Kaynak

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.