Sony PC için de Uncharted 4 A Thief’s End geleceğini duyurdu

Sony PC için de Uncharted 4 A Thief’s End geleceğini duyurdu

Sonrasında neler göreceğiz acaba?

Çıktığından beri PlayStation platformlarına özel olan Uncharted serisinin Uncharted 4 A Thief’s End isimli yapımı, görünüşe göre bu büyüyü bozacak. Zira, Sony tarafından yapılan açıklamalara bakacak olursak, Uncharted 4 A Thief’s End PC platformu için de yakında gelecek. Evet, gerçekten bu bilgi Sony tarafından verildi. Elbette bu durumun gerçekliğini sorguluyor olabilirsiniz, bu gayet normal bir durum. Bu yüzden, ispatlarımızla karşınıza çıkıyoruz. Bu haberin bizi neden bu kadar sevindirdiğini de anlatacağız elbette. Gelin, detaylara geçelim ufaktan.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PC için Uncharted 4 A Thief’s End sonrası da oyun gelir mi?

Öncelikle, PC’ye gelecek olan Uncharted 4 A Thief’s End’in ispatından bahsedelim. Sonuçta, bu ispatın sözünü verdik. Buraya tıkladığınızda açılacak olan sayfa, Sony’nin yatırımcılar için hazırlamış olduğu PDF dosyasına ait. Elbette, ilk girdiğinizde bir şey görememeniz gayet normal. Fakat sayfayı aşağı çekerken, 26. sayfaya ulaşıyorsunuz bir yerden sonra. Haberimizde sizlere müjdelediğimiz o haber de, tam olarak bu PDF dosyasının 26. sayfasında yer alıyor.

Peki, biz neden sevindik bu duruma? Bildiğiniz gibi, PlayStation özel denilerek çıkan oyunlar, zaten bir süredir PC platformunda da boy göstermeye başlamıştı. Fakat, Sony ekibinin de bu bilgiyi kendi sunumlarında paylaşması, bizleri asıl mutlu eden kısım. Her ne kadar Uncharted, Crash Bandicoot gibi diğer platformlara da çıkan seriler Naughty Dog tarafından geliştirilmiş olsa da, Sony’nin bu bilgiyi paylaşması, yolda başka oyunların da olacağına dair bir işaret olabilir. PC’de, abartı görsellikle God of War, Spider-Man gibi oyunları oynayabileceğimizin hayalini aşılamayı başardı. Umarız ki, bu hayallerimiz suya düşmez.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.