Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Sony, God of War oyununun fiyatını yükseltti

Sony, God of War oyununun fiyatını yükseltti

PlayStation Mağaza, oyunu eskisi kadar uygun fiyata satmıyor.

Etkileyici bir çıkış yaparak oyuncuların yüzünü güldürmeyi başaran God of War, şimdi ise oyunu henüz satın almamış oyuncuları üzecek. PlayStation Mağaza, oyunun Dijital Deluxe sürümünün fiyatını 90 lira yükseltti. Sebebi açıklanmayan God of War fiyat değişikliğinin diğer oyunlarda da görülüp görülmeyeceği ise merak konusu.

God of War fiyat

PlayStation Mağaza üzerinden 209 TL fiyat etiketiyle satılan Dijital Deluxe sürümü, artık 299 TL olarak oyunculara sunuluyor. Paket içeriğinde herhangi bir değişiklik olmamasına rağmen gerçekleştirilen bu fiyat artışı, nedensiz olmasıyla dikkat çekiyor. Dünya çapındaki fiyatların dengelenmek istenmesi bir sebep olabilir ancak ülkemizde oyun fiyatlarının zaten pahalı olduğunu unutmayalım.

PlayStation Store’dan indirilecek tam sürüm oyun, Dark Horse dijital sanat kitabı ve Dark Horse dijital çizgi roman Dijital Deluxe sürümünün içerikleri arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra PlayStation 4 konsolunuzda kullanabileceğiniz God of War dinamik teması, Ölümün Yemini zırh seti ve Sürgün Muhafızı kalkanı sizin oluyor.

God of War fiyat değişikliği bizim için ne ifade ediyor?

Kutulu konsol oyunlarının zaten pahalı olduğu ülkemizde, dijital satışların fiyatları da 90 TL gibi büyük miktarlarda arttığı takdirde işler değişecektir. Konsol oyunlarının bir lüks değil, herkesin erişebileceği bir zevk olması gerekiyor. Bir süreliğine eğlenmek için 299 lira vermek isteyip istememek tabii ki sizin tercihiniz. Dilerseniz buradaki God of War incelememizi okuyarak oyunun yapısı hakkında bilgi sahibi olabilir ve kararınızı daha kolay verebilirsiniz.


God of War
God of War inceleme    Haber 


Yorumlar (5)

Bir Cevap Yazın

 1. Ahmet dedi ki:

  Alacaktım. Bu şartlarda almam

 2. Semih dedi ki:

  PS4 aldık oyun alamıyoruz. Böyle giderse konsolu satıp ps kafede oynicaz oyunları. GOW hikayesi 24 saat falan sürüyormuş. Kafede en fazla 80 liraya patlar bu iş. Böylesi daha mantıklı. Arttırın abi oyunun hakkı 400 lira aslında.

 3. Murat dedi ki:

  Bekler ikinci el alirim
  Çok da fifi

 4. Leocorte dedi ki:

  Fiyatlar aşırı yüksek bu bağlamda standartlarda yerlerde sürünüyor. Semih arkadaşın yorumu çok ilgimi çekti ve çok haklı; cafelerde oynamak çok daha ucuza geliyor. O halde insanların evlerine konsol alması yine lükse giriyor. Yakında üstümüzdeki kıyafetleride kiralayacağız gibide hadi hayırlısı…

 5. Hideo dedi ki:

  Nisan ayında Sony kur güncellemesi yapar. Fiyat artışında ki sebep budur. Dünya genelinde ülkelerin döviz hareketine göre, mevcut ülkelerde Sony ürünlerinin fiyatı artış yada düşüş gösterir.