Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Bora Eren, Editör Yazım tarihi: 28.05.2015

E3‘e bir kaç hafta kala, Sony ve Microsoft‘un son on yılın en büyük oyun fuarında hangi duyuruları yapacağı hakkında bir çok beklenti mevcut. Oyun endüstrisinin içinden güvenilir isimler olan shinobi602 ve Tidux E3’te oyuncuları nelerin beklediği hakkında bazı ilgi çekici bilgiler açığa çıkardılar. Tidux ve shinobi602 güvenilir kaynaklar olsalarda yine de bu bilgilere şüpheci yaklaşmakta fayda var.

2560475-dsc01614

shinobi602‘nin oyun dünyasının en ünlü forumlarından biri olan Neogaf’taki iddiasına göre Sony, E3’ün kapalı kapılarının ardında 2 adet sürpriz oyunun sunumunu yapmayı planlıyor. Ancak shinobi602‘nin de değindiği gibi bu haber Sony’nin basın konferansında bu oyunları duyurmayacağı ya da duyuracak sadece iki oyunu olduğu anlamına gelmiyor. Ayrıca yeni Mirror’s Edge‘in de şovda olacağı shinobi602‘nin bizlerle paylaştığı bilgiler arasında. Bunlara ek olarak Sony ve Microsoft‘un güzel bir E3 sunumu hazırlaycaklarını düşünen shinobi602 verdiği gizli bilgilerin bir ihtimal de olsa gerçek dışı çıkabileceğinin altını çiziyor.

Son olarak Playstation 4 ve PS Vita için çok sayıda bağımsız oyunun yolda olduğunu açıklayan Tidux, bu oyunların E3‘ten önce mi ya da sonra mı duyurulacağı hakkında herhangi bir bilgi paylaşmadı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.