Sony, E3 2018 etkinliklerinde PS5 göstermeyeceğini onayladı

Sony, E3 2018 etkinliklerinde PS5 göstermeyeceğini onayladı

Analistlerin tahminleri doğru çıktı.

Günümüzün en büyük sorularından biri, bu haberimiz ile netlik kazanıyor. Uzun bir süredir sürekli söylentiler ve tahminlerle bir şeyler öğrenmeye çalıştık. Fakat, bir türlü Sony ekibinden PS5 konsolunun çıkış tarihi ile ilgili resmi bir bilgi verilmedi. Tahminler ve söylentiler, konsolun 2019 veya 2020 yılı içerisinde bizlerle buluşacağı ile ilgiliydi hep. Belki, E3 2018 etkinlikleri esnasında gösterilir diye umutlanan oyuncular da vardı elbet. Eğer siz de bu oyunculardan biriyseniz, sizlere kötü haberlerimiz var demektir.

Sony, E3 2018 etkinliklerinde PS5 göstermeyeceğini onayladı

Sony, E3 2018 ve PS5 ile ilgili konularda resmi açıklama yaptı

E3 2018 etkinlikleri, kesinlikle dolu dolu geçecek. Bundan en ufak bir şüphemiz bile yok. Yepyeni oyunlar tanıtılacak, beklenen oyunlar hakkında yeni bilgiler paylaşılacak, hatta birçoğu resmi çıkış tarihine bile sahip olacak. Oyun tanıtımlarının yanı sıra, bu etkinliklerde konsol tanıtımları da oluyor bildiğiniz üzere. Sony ekibi, böyle bir etkinliği kaçırmaz elbette. Hazır, PS5 ile ilgili söylentiler de internette dolanıyorken, E3 2018 etkinliklerinde yeni konsolu görüp görmeyeceğimizi merak edenler de vardı.

Sony ekibi, PS5 ile ilgili cevabı merakla beklenen bu soruya, PlayStation Blogcast esnasında cevap getirdi. Resmi açıklamalara göre, Bu yıl düzenlenecek olan E3 2018 etkinlikleri esnasında, PS5 ile ilgili bir haber duymayacağız. Bu durum da, analistlerin tahminlerini doğrular nitelikte. Belki bu sene değil ama 2019 yılı içerisinde resmi bilgiler paylaşılabilir, hatta konsolun tanıtımı bile yapılabilir. 2020 yılının başları da, çok beklenen konsol için bir çıkış tarihi olabilir.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın