Sony, E3 2017 canlı yayın takviminin detaylarını duyurdu

Sony, E3 2017 canlı yayın takviminin detaylarını duyurdu

PlayStation E3 Experience da duyurunun içerisinde doğrulandı.

E3 2017 fuarı yaklaşırken, bütün katılımcı şirketlerden bu yönde duyurular ve hatta tanıtım videoları geliyor. Geçtiğimiz günlerde Ubisoft bu fuarda bizlere sunacağı oyunları bile açıklamış, hepimizi heyecanlandırmayı başarmıştı. Sony, fuarın canlı yayın programının kendi kısmı için olan detaylarını duyurdu ve önemli bir bilgiyi bizler ile paylaştı. Oyuncuların belirli noktalardan fuarı takip etmesini sağlayan PlayStation E3 Experience da doğrulandı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sony E3 2017

Sony Interactive Entertainment, her yıl olduğu gibi Los Angeles’ta düzenlenecek olan E3 fuarının programını detaylandırdı. 12 Haziran 2017 Pazartesi gününden 15 Haziran 2017 Perşembe gününe kadar devam edecek olan programın ilk gününde, Pasifik Saati’ne göre akşam 5’te tanıtımlar ve gösterimler başlayacak. E3 2017 fuarının devamında ise canlı yayınlar, her gün Pasifik Saati’ne göre 12:00 ile 18:00 saatleri arasında devam edecek. Canlı yayınları buradaki bağlantıdan takip etmeniz mümkün.

Bunların yanı sıra, Kuzey ve Güney Amerika kıtalarında yaşayan oyuncuları oldukça sevindirecek bir duyuru daha yapıldı. E3 2017 konferansını sinemaların dev ekranlarından takip etme imkanının PlayStation E3 Experience ile sunulacağı doğrulandı. Bu konu hakkında daha fazla bilgi ilerleyen günlerde paylaşılacak olsa da, yalnızca Amerika kıtaları için olması bizleri üzmedi değil. Kim bilir, belki ilerleyen yıllarda Avrupa ve Türkiye için de böyle bir hizmet ile karşılaşırız. Dilerseniz hemen aşağıdan Sony’nin tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.