Sony: Çok iyi bir noktadayız !

Sony: Çok iyi bir noktadayız !

Sony Worldwide Stüdyoları VP’den Scott Rohde’nin açıklamasına göre 3D oyunculuk ve Move teknolojisi Playstation 3’ün geleceğin teknolojisi olarak baktıklarını ve şirkete güvendiğini söyledi.

IndustryGamers ile E3’de konuşan Scott Rohde; Xbox 360’ında bu teknolojiye yetişmesini “umduğunu” söyledi.

Açıklamalarında aradaki rekabetin çok iyi gittiğine değinen Scott Rohde; Xbox 360’a saygı duyduklarını söyledi. Sonuçta Xbox 360 ile bu sektörde birer partner olduklarını söyledi.

Açıklamaların sonunda tekrar kendilerine çok güvendiklerini ve kendilerinin çok iyi bir noktada oluğunu söyleyen Scott Rohde; partnerlerinin de düşüncelerini kendilerini etkilediğini söyledi.

Sony geçtiğimiz hafta E3 konferansında 40 adet yapımcı ve yayıncı ile Move’a oyun geliştirdiklerini açıklamıştı. Ve son olarak yayınlanan güncelleme ile Playstation 3’e 3D özelliğini kazandırmıştı.

Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

  1. Cihan Mangas dedi ki:

    Bence Xbox 360 tek el olma yolunda ilerliyor.Son çıkardığı kinect ile de bunu kanıtladı.Microsoft konsol dünyasına PS den sonra katılmış olsa da şuan önde giden isim.PS önümüzdeki bir kaç yıl içinde atağa kalkmaz yeni fikirler ortaya atmazsa pazar payının büyük kısmını Microsoft’a kaptıracak gibi.

  2. Burak Onur YILDIZ dedi ki:

    move yeni bişi degilki sixthaxis ile aynı move sadece şekil farklı
    sonuçta sixthaxis de de hareket senserü var