Birisi Sony fabrikalarından Call of Duty: WWII kopyalarını çaldı ve satışa çıkardı

Birisi Sony fabrikalarından Call of Duty: WWII kopyalarını çaldı ve satışa çıkardı

Bu hırsızlığı yapan kişi daha önce aynı şeyi Madden NFL 18 oyunu için de yapmış.

Artık video oyunlarını ve parayı o kadar seviyoruz ki, bir oyunu erkenden oynamak için o oyunun disklendiği Sony fabrikasına gidiyoruz, oyunları çalıyoruz, bir tanesini kendimize ayırıp, geri kalanları da eBay üzerinden 45 Dolar gibi bir fiyat etiketi ile satıyoruz. İşte bahsettiğimiz bu olay Terre Haute, Indiana bölgesinde yaşandı. Bir adam, Terre Haute, Indiana bölgesinde bulunan Sony fabrikasına girdi ve bir sürü Call of Duty: WWII kopyası çaldı. Çalınan bu Call of Duty WW2 kopyaları ise eBay üzerinden 45 Dolar fiyat etiketi ile satıldı. Bölgeden gelen raporlara göre bahsettiğimiz kişi yakasını bir trafik çevirmesinde ele verdi. Kişi göz altına alındıktan sonra aynı şekilde Madden NFL 18 kopyalarını çalıp, sattığı da ortaya çıktı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty WW2

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.