Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: LeaderGamer, Editör Yazım tarihi: 19.07.2013

Henüz söylenti halinde olan bu durum eğer gerçekliğe kavuşursa, Sony tarafından gayet “cesur” bir adım atılmış olur ki Sony‘nin i1Honami ile planladıkları da bu söylentiye destek verir nitelikte. (i1Honami haberimize buradan ulaşabilirsiniz.)

SonyAlpha Rumors tarafından ortaya atılan söylentiye göre, Sony şuan da “Tam Kameralı Lens Sistemi” üzerinde çalışmakta. Bunun anlamı sensör, pil ve depolama alanlarını geliştirerek daha iyi bir lens ortaya çıkarmayı başarmak.

Üretilecek olan lens, tak-çıkar parça olarak piyasadaki yerini alacak ve çekilen fotoğraflar da Wi-fi veya NFC ile başka aygıtlara aktarılabilecek. SonyAlpha Rumors tarafından aktarılan bir diğer bilgiye göre de ilk model 20.2MP Exmor R Sensör içeren f/1.8 Zeiss lens olacak ve bu model şuan da Sony‘nin DSC-RX100M II adlı kamerasında bulunuyor.

Açıklanacak olan ikinci lensin ise, ilk modele göre sensörünün daha küçük olacağı; ancak daha uzun optik zooma sahip olacağı da söylentiler arasındaki yerini aldı.

Söylentiler arasında maalesef ki ürünün fiyatı ile çıkış bilgilerine yer verilmedi. Detaylar geldikçe sizlere aktaracağız, bizden ayrılmayın.

Kaynak: www.teknoeditor.com

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.