Sonic the Hedgehog filmi el değiştirdi ve muhtemel çıkış tarihi belli oldu

Sonic the Hedgehog filmi el değiştirdi ve muhtemel çıkış tarihi belli oldu

Gotta go fast!

Daha önceden Sony Pictures çatısı altında yapım aşaması sürdürülen CGI Sonic the Hedgehog filmi, artık Sony Pictures çatısı altında değil. Yapılan yeni açıklamalara göre bu filmin yapımcılığını şirket olarak Paramount Pictures üstleniyor ve filmin 2019 senesinde vizyona gireceği söyleniyor. Fakat söylemekte fayda var, filmin el değiştirmesi, ekibi kesinlikle değiştirmedi. Sonic the Hedgehog filminin başında hala Fast & Furious serisinin yapımcısı ve Deadpool yönetmeni bulunuyor.

Sonic the Hedgehog filmi el değiştirdi ve muhtemel çıkış tarihi belli oldu

İlk olarak 2014 senesinde karşımıza plan aşamasında olarak çıkan bu film, 2016 senesinde karanlığa bürünmüştü. Film hakkında hiçbir haber alınamıyordu. O zamanlarda da filmin 2018 senesinde vizyona gireceği söyleniyordu. İşte bahsettiğimiz sessizlik Paramount Pictures tarafından tamamen bozuldu. Bakalım Paramount Pictures işin üstesinden kalkıp, 2019 senesinde bizlere bir Sonic the Hedgehog filmi verebilecek mi?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlaryazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 incelemeyazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın