Song of the Deep çıkışını yaptı!

Song of the Deep çıkışını yaptı!

Insomniac Games'den hoş bir oyun karşımızda.

Insomniac Games’i Resistance ve Ratchet & Clank serilerinden tanıyoruz ve bu sefer Song of the Deep ile karşımızdalar. Tabii ki PlayStation 4 için gelecek Spider-Man ile de adlarını duyurdular. Yeni oyunları ise daha sanatsal bir çizgiye sahip.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

songofthedeep

Oyunumuz denizin altında geçen bir macerayı konu ediniyor. Hikaye ise, denizle haşır neşir olan bir babanın kızına anlattığı denizle ilgili efsaneler üzerine kurulu. Babası bir gün aniden ortadan kayboluyor ve kızımız gördüğü bir hayal üzerine giderek kendine bir denizaltı inşa ediyor, ardından denizin derinliklerine yolculuk etmeye başlıyor. Zamanla babasının anlattığı efsanelerin doğruluk payının olduğunu keşfediyor.

Oyunda bazı bölümleri geçmek için denizaltınızı geliştirmeniz gerekiyor. Doğru ekipmanları elde ettiğinizde, oyunun keşfedilmeye kapalı kısımları kapılarını aralıyor. Denizaltında sahip olduğumuz silah ise bir pençe. Bu pençe yardımıyla nesneleri hareket ettirebiliyor ve fırlatabiliyoruz. Az miktarda hasar oranı da mevcut bu pençenin. Oyun içi müzikleri gerçekten enfes ve oyun mekanikleriyle de Insomniac Games, farkını konuşturmuş. Eğer bu bilgiler ilginizi çektiyse, sizi oyunun çıkış videosu ile baş başa bırakalım. Song of the Deep; PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 12 Temmuz 2016 tarihinde çıkışını yaptı ve yeni oyuncularını bekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.