Menü
https://leadergamer.com.tr/arma-2-operation-arrowhead-cikis-tarihi/
25 Nisan 2010 20:29

Sohbet Günlüklerinizi Şifreleyin

Live messenger kullanıp anlık iletilerin kaybolmamasını istiyorsunuz? Sohbet ettiğiniz kayıtları kimse tarafından görülmesi istemiyorsanız. Makalemizi okumaya devam ediniz.Anlık iletişim programın markası olan Live messenger’da sadece […]


Live messenger kullanıp anlık iletilerin kaybolmamasını istiyorsunuz? Sohbet ettiğiniz kayıtları kimse tarafından görülmesi istemiyorsanız. Makalemizi okumaya devam ediniz.Anlık iletişim programın markası olan Live messenger’da sadece sohbet amaçlı değil,ticari yazışmalar, iş ortakları tarafından en çok tercih edilen yazılım olup.Bu sohbetlerin yada iletilerin kullanıcılar tarafından önemi mevcuttur.Bu sohbet günlükleri her sohbet esnasında otomatik bir şekilde kaydedebilir.Oluşturduğunuz şifre ile sadece sizin kontrolünüzde sohbet günlüklerini okuyabilirsiniz.Çoklu bilgisayar kullanımda en etkili yöntemdir.

Bu konuda lazım olacak ek yazılım olan Msn Plus yüklemeniz olacaktır.

Msn Plus indir

Msn Plus indirip kurduktan sonra yapmanız gereken Msn Plus Tercihler bölümüne giriş yaparak.Konuşmalar bölümünden Günlük şifreleme konusunda aşağıda resimde görüldüğü gibi bölüme şifre koymanız yeterli olacaktır.

LeaderGamer Editör