Sniper: Ghost Warrior 3’ten 15 dakikalık oynanış videosu geldi

Sniper: Ghost Warrior 3’ten 15 dakikalık oynanış videosu geldi

Aksiyonu mu seversiniz, gizliliği mi?

Açık dünya oyunlarının en güzel özelliği, çevrenizdeki unsurları inceleyebilmenize izin vermeleridir. Her şey çizgisel ilerlemiyorsa, tercih hakkı oyuncuya veriliyor; komutlar sadece yol gösterici oluyorsa, karşınızda mükemmel bir oyun duruyor demektir. Sniper: Ghost Warrior 3’ün yeni oynanış videosu Gamescom 2016’da gösterildi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sniper: Ghost Warrior 3

İster bir hayalet gibi düşmanlarınızın arasından süzülerek ilerleyin, ister savaşçı ruhunuzu ortaya çıkarın; Sniper: Ghost Warrior 3 beklentilerinizi karşılayacak. Gamescom’da gösterilen bir oynanış videosunda, aynı görevin farklı yöntemlerle tamamlanışını izliyoruz. Birinci yol, keskin nişancı tüfeğinizi kullanarak; hedefinizi uzaktan etkisiz hale getirmek. İkinci yol, asıl hedefinizi koruyan bütün düşmanları tek tek etkisiz hale getirerek ilerlemek. Üçüncü yol, aksiyon severler için bire bir. Makineli tüfeğinize davranın ve düşman birliklerini parçalayın.

CRYENGINE ile geliştirilen oyunun, grafikleri neredeyse kusursuz. Duvar yazılarından, askeri araçlara kadar her şey detaylıca tasarlanmış. Seslerden bahsetmek gerekirse, önceki oyundan çok daha güzel olduğunu söyleyebiliriz. Atış yaparken, yer çekimi ve rüzgar gibi doğal faktörleri de hesaba katmanız gereken Sniper: Ghost Warrior 3; CI Games tarafından geliştiriliyor. 27 Ocak 2017 tarihinde piyasaya çıkacak olan oyunu; PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında deneyimleyebileceğiz. Hemen aşağıdan oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Kaynak: DSOGaming

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (3)

Bir Cevap Yazın

  1. Dolby Sony dedi ki:

    Tam benlik:)

  2. Ümit Seyhan dedi ki:

    Tek kelimeyle efsane olmuş çok geliştirmişler .