Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.06.2020

Slightly Mad Studios ekibi resmi olarak Project CARS 3 isimli oyunlarının duyurusunu yaptı ve bunu bir de duyuru fragmanı ile taçlandırdı. Eğer direkt olarak Project CARS 3 duyuru videosuna geçmek isterseniz, kendisi haberimizin en sonunda sizleri bekliyor.

Haberimize konuk olan duyuru videosunun en önemli yanı ise, bizlere oyunun motorundan görüntüler sunuyor olması. Serinin yeni oyununu oynayan oyuncular, kendi araçlarını özelleştirebilecek ve geliştirebilecek. Verilen bilgilere göre gerçekten büyük bir araç yelpazesi oyunda yer alacak.

Dahası da, günümüzde bol bol gördüğümüz bir özellik olan yarış kahramanımızı özelleştirme seçeneği de bizlere sunulacak. İşin en mutlu edici kısmı ise, oyunun bu yaz bizlerle buluşacak olması. Ayrıca, henüz hala oyun için bir Steam mağaza sayfası açılmamış olması da kafa karıştıran başka bir mevzu. Neler olduğunu veya olacağını gelecek günlerde detaylıca duyuracaklardır. Biz, sizleri fragman ile baş başa bırakalım.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.