Slightly Mad Studios tarafından Hızlı ve Öfkeli oyunu mu geliyor?

Slightly Mad Studios tarafından Hızlı ve Öfkeli oyunu mu geliyor?

Olur mu dersiniz?

Project CARS 2 geliştiricisi Slightly Mad Studios ekibinin CEO koltuğunda oturan Ian Bell, gelecek projelerinden bir tanesi hakkında ipucu vermiş olabilir yanlışlıkla. Avustralyalı bir YouTube kanalı olan SpotTheOzzie, Project Cars 2 oynuyordu canlı yayında ve bir anda hiç beklenmedik bir şekilde, geliştirici ekibin CEO‘su Ian Bell, yanında belirdi. İşin en güzel tarafı da, sevindirici haberler vermiş olması. Ian Bell‘in ağzından kaçanlara bakacak olursak, bizleri yakın bir tarihte yeni bir Hızlı ve Öfkeli oyunu bekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Slightly Mad Studios tarafından Hızlı ve Öfkeli oyunu mu geliyor?

Slightly Mad Studios, bir Hızlı ve Öfkeli oyunu üzerinde mi çalışıyor?

Muhtemelen 3 günlük uykusuzluğun üstüne eklenen birkaç kadeh şarabın etkisi ile olmuştur, fakat yine de verilen tüyo gerçekten çok önemli. Ian Bell, “Son Need for Speed oyununda neler olduğunu bir düşünün ve hangi Hollywood filmini kopyaladıklarını bir düşünün. İşte şimdi sizlere, 6 yıldır o büyük Hollywood kuruluşu ile Need for Speed‘in yapmış olduğu şeyi yenebilecek anlaşmamız olduğunu söyleyebilirim. Gelecek 6 yıl boyunca.” şeklinde bir açıklama yaptı. Ian Bell tarafından belirtilen filmin Hızlı ve Öfkeli filmi olduğu fazlasıyla net değil mi zaten? Öyleyse, Slightly Mad Studios‘un gizlediği önemli bir projesi mi var? Umarız ki yakın bir tarihte bütün sorularımıza cevap gelir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.