Slender Man nedir?

Slender Man nedir?

Işıkları açtıysanız, sıkıntı yok demektir.

Slender Man isimli korku dolu karakteri, muhtemelen duymayan, etmeyen kalmamıştır. Fakat, Slender Man‘i ne kadar iyi tanıyoruz ki? Sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda, uzun süredir internetin en popüler korku karakterini anlatacağız. Sadece bununla da yetinmeyip, bir de üstüne yolda olan filmden bahsedeceğiz. Eğer, ışıkları açtıysanız ve elinizi tutan birisi varsa yanınızda, asıl konuya giriş yapabiliriz demektir.

Slender Man nedir ve Slender Man filmi ne zaman çıkacak?

Slender Man nedir?

Öncelikle, Slender Man nedir sorusunun yanıtını getirmekle başlayalım. Kendisi, Victor Surge adı ile de bilinen Eric Knudsen tarafından, 2009 yılında ortaya atılmış bir karakter. Creepypasta isimli korkunç kurgu hikayeler paylaşılan sitede yayımlanması ile başlayan macerası, bulunduğumuz güne kadar devam etmeyi başardı. Karakter yapısı olarak, genellikle gizli gizli insanları izleyen, insanları kaçıran ya da travma geçirmelerine sebep olan birisi. Özellikle de çocukları.

Yazımızın baş konuğu olan karakterimizin hikayesi, sadece ana hikayeden de ibaret değil. İnternet üzerinde, kendisi ile ilgili yayımlanmış olan bir sürü farklı hikayesi bulunuyor artık. Minecraft‘ta da kendisine Enderman olarak karşılaştığımız karakter hakkında, Slender: The Eight Pages ve Slender: The Arrival isimli oyunlar da piyasaya sürüldü. 2014 yılının başlarında, Slender Man hikayelerinden etkilenen biri, 12 yaşındaki bir kız çocuğunu da bıçaklamıştı.

Slender Man filmi ne zaman çıkıyor ve ne anlatıyor?

Öncelikle, birçok kişi tarafından dört gözle beklenilen filmin, biz hayranlar ile 17 Mayıs 2018 tarihinde buluşacağınız belirtmemizde fayda var. Filmde, tam olarak internet üzerinde ve oyunlarda resmedildiği gibi gösterilmiş karakterimiz. Görüntüsü ile bile deli gibi can sıkacak seviyede uzun kollar ve boy, üzerinde herhangi bir şey bulunmayan bomboş bir surat. Tam bir şekilde görememiş olsak da, film için yayınlanmış olan fragmanın içerisinde, birkaç yerde takım elbisesiyle de görünüyor. Yani, bütün bu özelliklerinin üstüne, bir de hiçbir şey anormal değilmiş gibi bir havası olan, siyah takım ve kırmızı ya da siyah kravatı ile, bizlere korku dolu anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Eğer henüz filmin fragmanını izlemediyseniz, kesinlikle yazımızın en sonundan izlemelisiniz. Fragmanda, Massachusetts‘teki küçük bir kasabada, 4 liseli kızın, Slender Man‘i gerçekleri ortaya çıkarmak için çağırma ayini gerçekleştirmesini konu alıyor. Ayinin bir parçası olan kızlardan bir tanesi gizemli bir şekilde ortalıklardan kaybolunca, asıl olaylar başlıyor. Ayrıca, fragmanın içerisinde, bazı yerlerde çok gizli bir şekilde de karşımıza çıkıyor kendisi. Eğer, karakterimizin nasıl göründüğünü öğrenmek istiyorsanız, galerimize de göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın