12 yaşındaki kız, Slender Man için arkadaşlarını 19 yerinden bıçakladı

12 yaşındaki kız, Slender Man için arkadaşlarını 19 yerinden bıçakladı

Mahkeme ise önümüzdeki ay sonuçlanacak.

Video oyunlarında farklı farklı karakterler bulunuyor. Bazı karakterler çocuklar arasında çok ilgi görürken, bazı karakterler de hiç ilgi görmüyor. Çocuklar arasında ilgi gören karakterlerden bir tanesi de Slender Man. Hani şu uzun boylu, yüzü olmayan ve takım elbise giyen arkadaş. İşte bu arkadaş, çocuklar arasında o kadar popüler ki, bazı çocuklar işi çok daha ileriye götürüp, Slender Man için cinayet işlemeye kalkabiliyorlar. 2014 senesinde de benzer bir durum yaşandı. 12 yaşındaki bir kız, yine bir kız olan sınıf arkadaşını tam 19 kere bıçakladı. Sebebi olaraksa Slender Man gösterildi. 2014 senesinde ikinci dereceden cinayet zanlısı olarak yargılanan 12 yaşındaki bu kız, The Associated Press raporlarına göre şimdi 15 yaşında ve artık birinci derece cinayetten suçlanıyor. Bu arada söylemek isteriz, 19 kere bıçaklanan sınıf arkadaşı şu an hayatta.

12 yaşındaki çocuklar, Slender Man için arkadaşlarını 19 yerinden bıçakladı

The Associated Press raporlarına göre bu genç kız, mahkeme karşısına bir çocuk olarak değil, yetişkin olarak çıkacak. Eğer bu kız suçlu görülürse, 10 sene hapis cezası ile karşılaşacak. Eğer sağlık sorunları öne çıkartılırsa, 3 aylık bir terapi süreci bu genç kızı bekliyor olacak. Slender Man için arkadaşını bıçaklayan bu kız, mahkeme karşısına önümüzdeki ay çıkacak. 2014 senesinden beri mahkeme sürüyor zaten.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın