Among the Sleep, Kickstarter’a koyuldu

Among the Sleep, Kickstarter’a koyuldu

Krillbite'ın şirin yapımı, tamamlanması için destekçi bekliyor.

Norveçli Krillbite Studio ekibi bağımsız korku oyunları Among the Sleep‘i Kickstarter’a koydu. 27 gün süresi olan yapım 200,000 dolarılık hedefe, hızlıca 62,247 toplayarak yaklaştı bile.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

among-the-sleep-00221133PC ve Mac için geçen sene duyurulan first person oyunu, iki yaşındaki bir çocuğun gözünden oynanıyor. Gece uykuya yatırıldıktan sonra evde gizemli şeyler olduğunu fark etmesiyle başlayan korkunç macerada çocuğun gözünden, hayal mi gerçek mi ayrımını yapmak zorunda bırakılıyoruz.

Tamamen yaratıcılık ve hayal gücümüze kalmış değişken çevre ve objelerle doldurulmuş bu yapımda kimi zaman zihnimizin bize oyunlar oynamasına izin vermek zorunda bile kalabiliyoruz!

Ekip projeyi Kickstarter’a bitirmek için koyduğunu ve geriye yalnızca cilalama ve tonlarca test etme kaldığını söyledi. Ana oyunun bittiğini fakat Krillbite’ta çalışan herkesin bir part time işi olduğu ve dolayısıyla para yardımının onlara işlerini bırakarak stüdyoda oyuna konsantre olmalarını sağlayacağını düşünüyorlar.

Stüdyo oyunun Kickstarter projesi için ufak ve şirin bir video hazırladı. Eğer siz de Among the Sleep’e destekçi olmak istiyorsanız buradan Norveçli yapımcıları mutlu edebilirsiniz.

Among the Sleep’in senenin 4. çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.