Sledgehammer Games, PlayStation 4 Pro ve Xbox One X hakkında açıklama yaptı

Sledgehammer Games, PlayStation 4 Pro ve Xbox One X hakkında açıklama yaptı

Call of Duty: WWII geliştiricisi, yeni nesil konsollar hakkındaki fikirlerini dile getirdi.

PlayStation 4 ve Xbox One‘ın başarısı, tartışmaya kapalı bir konu olsa gerek. Zira, her iki konsolun da yok sattığı zamanlardayız resmen. Zaten konsolların başarısını, Sony ve Microsoft‘un konsolların daha iyi sürümlerini piyasaya sürmesinden de anlayabiliyoruz. Tabii, Microsoft bunu biraz abartmış olabilir, fakat olsun. Sledgehammer Games ekibini bilmeyenler için, Call of Duty: WWII‘nin geliştirici ekibi olduğunu hemen söyleyelim. Sledgehammer Games, PlayStation 4 Pro ve Xbox One X hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Sledgehammer Games, PlayStation 4 Pro ve Xbox One X hakkında açıklama yaptı

Call of Duty: WWII geliştiricisi olan Sledgehammer Games ekibi, PlayStation 4 Pro ve Xbox One X’ten bayağı bir büyülenmiş gibi görünüyorlar.

Call of Duty: WWII‘nin geliştirici ekibi olan Sledgehammer Games, “Yeni nesil konsollar gerçekten inanılmaz. Her yıl, tıpkı donanımlar gibi teknolojimiz ve tekniklerimiz de gelişiyor. Bu da, daha fazla yeniliğe ve sürükleyici tecrübelere yol açıyor. Yeni fizik sistemimizden, yeni yapay zeka sistemimizden, yeni ışıklandırma ve render tekniklerimizden, yeni ses özelliklerine kadar, eskisine göre yapabildiğimizin çok daha fazlasını yapabiliyoruz.” şeklinde, PlayStation 4 Pro ve Xbox One X‘ten ne kadar büyülendiklerini dile getirdi. 3 Kasım 2017 tarihinde, Sledgehammer Games ekibinin, bu teknolojilerden ne kadar faydalanmış olduğunu göreceğiz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın