Skyrim ekibi yeni büyük projelerine ilerliyor

Skyrim ekibi yeni büyük projelerine ilerliyor

Takımın hayranlara ve tüm destek verenlere mesajı var.

Bethesda’nın göz bebeği olan Skyrim‘in yapımcı ekibi tüm hayranlara teşekkürlerini sunarak yeni projelerine geçtiklerini belirtti. Blog sayfasında yer alan ‘Yeni maceramıza ilerliyoruz‘ başlığıyla ekip tüm hayranlara devam eden destekleri için minnettar olduklarını ilettiler. “2006’da yapımına başladığımızdan beri Skyrim bizim için adeta bir aşk oldu. Fakat hiç şimdiki fenomen haline gelmesini beklemiyorduk.”

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

600px-SR-img-Development_TeamVe bu sizin, hayranların  sayenizde gerçekleşti. Bu başarıyı yakalayan tamamen sizdiniz. Oyunu kucakladığınız, çevreye yaydığınız ve kendinizin gibi davrandığınız  için size yeteri kadar teşekkür edemeyiz.”

Stüdyodan gelen açıklamaya göre ekip tüm dikkatini yeni ‘büyük’ projeye yönlendirecek. Şimdilik yeni başlanacak proje sırasında, gerekirse Skyrim’e ufak güncellemeler gelmeye devam edebilir.

Geçen 1,5 seneden beri Skyrim için yeni içerik üzerinde çalışıyoruz; oyun güncellemelerinden tutun, Creation Kit, Steam Workshop, Kinect desteği ve DLC’lere kadar. Takımımızın bir kısmı şimdiden yeni büyük proje için hazırlıklara başladı. Ve proje şu ana kadar yaptığımız en iyi ve en büyük iş olmak için stüdyonun tüm dikkatini isteyecek noktada.”

Skyrim’in ihtiyacı oldukça ufak güncellemelere devam edeceğiz. Skyrim’e kendimiz dahilinde çok büyük yatırım yaptık ve ona asla tamamen hoşçakal diyemeyiz.”

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sizin hikâyelerinizi duymak, önerilerinizi değerlendirmek ve oyun içi eserlerinizi görmek gerçekten çok hoşumuza gitti. Tüm postalarımız arasına takılan tek bir şey vardı ve bu ‘oyunların bir şey ifade ettiği‘ idi. Sadece eğlence amaçlı değil, aynı zamanda sizin zamanınızla da alakalı bir durum. Ve siz onu bizim oyunumuzla değerlendirdiniz. Hepiniz bizim için çok değerlisiniz, tekrar teşekkür ederiz.”

Skyrim ekibinden hiç şüphesiz tekrar bizi ekranlara bağlayacak bir yapım gelecek ve biz de sanat anlamında yapılan bu yapımlara sonsuz desteğimizi kesmeyeceğiz. Merakla bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.