Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 20.08.2021

GTA 5 ve Resident Evil 4 ile her platforma çıkma yarışında giren Skyrim, Anniversary Edition isimli yeni sürümünü duyurdu. Önümüzdeki aylarda çıkışını yapacak olan yeni nesil güncelleştirmesi oyuna geliştirilmiş grafikler ve birkaç yeni özellik ile birlikte gelecek.

Bethesda, oyunun 10. yıl dönümünü kutlamak için QuakeCon 2021 etkinliğinde Skyrim’in yeni bir versiyonunu duyurdu. Skyrim Anniversary Edition olarak adlandırılan yeni sürüm, 11 Kasım’da PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’ye geliyor. Önemli ve konsol sahipleri için güzel haber ise, yeni nesil konsol güncelleştirmesinin bedava olarak geleceği. Buna ek olarak Bethesda ayrıca, Special Edition’dan Anniversary Edition’a ücretli bir yükseltme şansı sunacak ve bu yükseltme, aşağıda bahsedeceğimiz tüm Creation Club içeriğinin kilidini açacak.

11 Kasım’da PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’e geliyor

Detaylara bakarsak, Anniversary Edition, oyunun “en dolu sürümü” olarak nitelendirildi. Temel oyunu ve üç genişletme paketi dahil olacak. Ancak bu seferki büyük haber, 500 adet Creation Club (mod) içeriğinin dahil edilmesi diyebiliriz. Bu içerik, silahlar ve büyüler gibi basit şeylerden, görevler ve patronlar gibi daha anlamlı eklemelere kadar oyuna bir çok şey katıyor. Bunların arasında balık tutma, hayatta kalma modu ve yeni Saints and Seducers görevleri de var. Doğal olarak Bethesda Microsoft tarafından satın alındığı için bu sürüm Game Pass‘e de gelecek. Game Pass dahil olmak üzere PS5 ve Xbox Series X/S’de ücretsiz bir yükseltme alacak. Jawmuncher’in sayımına göre Skyrim, Anniversary Edition ile Resident Evil 4’ü çıkışını yaptığı platform sayısında geçti.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.