Skull & Bones ne zaman çıkacak?

Skull & Bones ne zaman çıkacak?

Ubisoft, Assassin's Creed IV: Black Flag oyunundan tanıdığımız bir mekanik ile, yepyeni bir oyun yapıyor.

Assassin’s Creed IV: Black Flag içerisindeki gemi sürme mekaniklerini eminim ki birçok oyuncu hatırlıyordur. Mesela, bizim için en güzel şeylerden bir tanesi idi o mekanik. İşte şimdi Ubisoft, o güzel şeyi iyice gözümüze sokmak adına Skull & Bones isimli bir video oyunu geliştiriyor. Gemi sürme temalı bir açık dünya oyunu olacak olan Skull & Bones, çıkışını PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için sonbahar 2018 içerisinde gerçekleştirecek. Yani oyun, 2018 senesinin son 3 ayının içinde çıkışını gerçekleştirecek.

Ubisoft tarafından geliştirilen ve yine Ubisoft tarafından dağıtımcılığı üstlenilecek olan bu oyunun fiyatı ise Steam üzerinde bilinmiyor. Aynı şekilde, oyunu PlayStation Store ve Xbox Store üzerinde de bulamadık. Yani oyunun resmi Türkiye fiyatı hakkında hiçbir bilgimiz yok. Yine de, GAME veya Amazon gibi platformlarda bu oyun 60 Dolar fiyat etiketi ile satılmakta, klasik olarak Bu yüzden oyunun ülkemize gelişi de 260 TL ve daha üzerinde olacaktır. Çünkü Ubisoft, veya Aral, Sony gibi ülkemize özel fiyatlandırma yapmıyor. Dolar neyse, oyunun fiyatı da o olarak geliyor efendim.

Skull & Bones

Korsanlığın Altın Çağındayız. Bu çağın en güçlü silahları haydut kaptanların elinde: savaş gemileri. Skull & Bones oyununda sonradan görme, aç gözlü bir kaptan olarak kralın hizmetine girmeyi reddetmişsin. Kaybedecek hiçbir şeyin yok. Karayiplerden, müthiş zenginliklerle dolu egzotik ve el değmemiş sulara, Hint Okyanusuna gelmişsin. Fakat bu sakin ve zengin sular aynı zamanda bu zenginlikten pay almak isteyen sömürge imparatorluklarının, güçlü ticaret gruplarının ve acımasız korsanların birbirleriyle amansız bir mücadeleye giriştikleri sular.

Bu suların hakimi olmak için girişeceğin mücadelede, çeşitli gemiler edinip kişiselleştirerek bir filo oluşturacaksın, zengin ticaret gemilerine saldıracaksın, rakip korsanlalara, unutulmaz karakterlere veya diğer oyunculara saldırıp onları alt edeceksin. Bu acımasız sularda hayatta kalmak istiyorsan, diğer korsan kaptanlarıyla bir araya gelip, kuvvetli takımlar oluşturacaksın. Sonsuz mücadelelerden zaferle çıkıp Hint Okyanusunun hakimi olacaksın.

Kendi korsan kaptanı karakterini seç, daima hayalini kurduğun müthiş efsane olmaya ilk adımını at. Tercih ettiğin oyun stiline göre korsan gemisi sınıfını seç ve zengin bir RPG sistemi içinde bu gemini geliştir. Sığınak ve karargah olarak kullandığın limanda mürettebatını topla, rüyalarının gemisini kişiselleştir, açık denizlere açılmadan önce son dedikodu ve söylentileri değerlendir, istihbaratını topla. Gerçekleştirdiğin her başarılı yağmanın ardından zenginliğin ve itibarın daha da artacak, adın duyuldukça diğer oyuncular da sana meydan okumaya başlayacaklar. Bu sularda tek başına yol almak büyük bir risk! Uzun süre hayatta kalabilmen, diğer korsanlarla işbirliği geliştirerek Hint Okyanusunun en güçlü korsan ordusunu yaratabilmene bağlı.”

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın