Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.06.2018

Geçtiğimiz seneden beri hakkında çok da fazla bir şey duymadığımız Skull and Bones, en sonunda daha fazla detaya kavuştu. Sea of Thieves ile benzer fakat aynı olmayan birtakım oyun mekanikleri de oyun için gösterildi. Tabii, bahsini ettiğimiz oynanış ile ilgili detayları veren fragman, sunum esnasında gösterilen 2. video oldu. Ubisoft ekibi diğer videoya geçmeden önce, şansın birtakım durumlara göre değişiklik gösterdiğini de dile getirdi.

Skull and Bones için hem fragman, hem oynanış gösterildi

Skull and Bones için hem fragman, hem oynanış gösterildi

Haberimizin en sonunda bulunan videolardan ilki, Skull and Bones için gösterilen fragman. Bizlere en başta, “Oyun içi görüntüler mi acaba?” sorusunu sordurdu fakat daha sonradan gösterilen oynanış videosu, bizleri rahatlattı. Oyuncu kitlesinin bir parçası olarak, grafik açısından büyük oranda düşüş görmüş Ubisoft oyunlarını daha fazla kaldıramayacağız gibi hissediyoruz. Biz, en iyisi sizleri bahsini ettiğimiz videolar ile baş başa bırakalım. İzledikten sonra fikrinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.