Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Onur Demirel, Editör Yazım tarihi: 18.05.2018

Watch Dogs, The Crew gibi serileri oyuncularla buluşturan dev stüdyo Ubisoft’un okyanusların hakimi korsanları canlandıracağımız oyunu Skull and Bones’un en erken 2019 yılında çıkacağı duyuruldu. Daha önceden 2018 yılı içerisinde çıkacağını beklediğimiz bu oyunun ertelenmesi, pek çok takipçisini üzecektir.

Ubisoft, Skull and Bones 2019'a ertelendi. açık dünya, korsan

İlk olarak 2018 yılının sonbaharında olacağı duyurulan oyunun çıkışı, belirsiz bir şekilde 2019 veya 2020 yılına ertelendi. Oyunculara denizleri fethetme şansı sunan oyunun çıkış tarihinin ertelenme sebebi şu anda bilinmiyor.

Ubisoft’un Skull and Bones oyunu nasıl olacak?

Oyun E3 2017’de duyurulmuştu. Yapılan duyuruda oyunun geliştiriciliğini Assassin’s Creed 4: Black Flag’in de geliştiriciliğini yapan Ubisoft Singapore’un yaptığı duyurulmuştu.

Sea of Thieves oyununda olduğu gibi oyuncular diğer oyuncularla olduğu gibi çevredeki NPCler ile de çatışmaya girebilecek. Oyunun dünyası oyuncuların kullanımına tamamen açık olacak. Oyun içerisinde geliştikçe hem karakterlerini hem de gemilerini güçlendirebilecek oyuncular, oyunda aynı zamanda bir hikaye moduyla da karşılaşacak. Farklı farklı görevler içeren bu hikaye modu oyuncuların 7 denizin hakimi olma yollarındaki maceralarını şekillendirecek.

Oyun için bir beta dönemi planlanmış olmasına rağmen bu dönemin ertelenen çıkış tarihi ile birlikte ileri bir tarihe atıldığını söylemek yanlış olmaz. Ubisoft, oyunun PC ile birlikte PlayStation ve Xbox platformlarına da çıkacağını belirtmişti. Bunun yanında PlayStation Pro ve Xbox One X platformları için geliştirilmiş grafikleri sahip bir versiyonunun yayınlanacağı da duyurulmuştu.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.