Ski Safari İnceleme

Ski Safari İnceleme

Ski Safari, Kayak Kaymak İçin Uludağ'a gitmenize gerek yok IOS ya da Andorid markete gidin.

Dünyada en zor olan şey, “en” basit olan şeydir.  Basit olmak, herkesi sadeliğiyle “kendine çekmek” gerçekten çok zordur. Oyun dünyasında da bu durum geçerlidir, zor oyunlar, çetrefilli hikâyeler, bir sürü silah bir sürü aksiyon yanında sade oyunlarda vardır. Android ve İos dünyasında, “basitlik”, PC ya da Konsol oyunculuğunun dışında çok ama çok daha önemlidir. Çünkü cihazın üzerine dokunan parmak ne kadar çoksa o kadar kontrol zor olur.  Bir tarafla yönü kontrol etmek, bir tarafla silahı seçmek derken ekran dolar, parmaklardan başka bir şey görünmez.
mzl.uakfkasv.1024x1024-65

Tabletler durum biraz daha iyi olsa da, yine de “o cihazlardaki” ağırlık, kenarları kavramada yaşanan sıkıntı bir süre sonra bizi boğmaya, yormaya başlar. Evet, işte burada basitlik en öneli unsurdur.Ski Safari, bu anlamda, IOS ve Andorid dünyasındaki oyunların arasından “bu” basit oynanışıyla sıyrılıyor bir anda. Sadece ekrana dokunmanız gerekiyor, işaret parmağı ya da yüzük parmağı fark etmez, ekranın neresi olduğu fark etmez, sadece dokunacaksınız basitçe. Ski Safari’de amacınız arkanızdan gelen çığdan kaçmak. Bu kadar basit, uçurumlar, tüneller ve buzdan göllerin üzerinde, kah bir penguenin üzerine, kah bir motorla kaçmaktan ibaret olan oyunda, yapmanız gereken önünüze çıkan engelleri gördüğünüzde ekrana dokunmak ve kayaklı kahramanımızı zıplatmak.

ski_safari5

Oyunu bu kadar eğlenceli kılan yanı, bu kadar basit olması açıkçası! Öte yandan, bu bağımlılık yapan oyuna bu hafta içinde gelen güncelleme ile, yılbaşıyla ilgili bir harita ve yeni kızak, geyik, kardan adam ve bir sürü şey daha eklendi. IOS ve Andorid’de çok fazla popüler olan oyunu kaçırmamanız gerekiyor gerçekten. Her karesinde eğleneceğiniz bu 2d oyunu alın, indirin bir şeyler yapın ama kesinlikle oynayın.

bb

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.