Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: İbrahim Balcı, Editör Yazım tarihi: 12.05.2015

Rockstar ne kadar modları yasaklasa da, oyuncular bu engeli aşabiliyorlar. Biz de sizin için 8 adet Grand Theft Auto V modlarını bir araya getirdik. Listede belirli bir sıralama yok sadece modlar arasından seçilmiş modlar var. İyi oyunlar.

1 ) Polis Modu

Yasaları çiğnemeyi bırakıp, yasaları çiğneyenleri yakalamak ister misiniz? Polis telsizinden suçları dinleyin ve kötülerin peşine düşün. Grand Theft Auto V’de iyi bir insan olmak için sizde buradan modu indirin.

2 ) Garry’s Mod

İstediğiniz her şeyi kontrol etmek ister misiniz? İstediğimiz gibi silahımızla insanları, araçları ve dahasını kontrol edebiliyor, ister atabiliyor, ister taşıyabiliyoruz. Sizde bu moda kavuşmak istiyorsanız buradan indirin.

3 ) Superman Olmak

Doğa üstü güçlere sahip olmayı kim istemez ki ? Tabii bu gerçekte olamayacağına göre biz en iyisi oyunda doğa üstü güçlere sahip olalım. Çocukluk kahramanız Superman şimdi Grand Theft Auto V’da, buradan indirebilirsiniz.

4 ) Tren Kullanmak

Grand Theft Auto V’da hiç tren kullandınız mı? Detaylı bir tren kullanma modu biraz olsun oyuna farklılık getirecektir diye düşünüyorum. Yanılmadığımı düşünüyorsanız modu buradan indirebilirsiniz.

5 ) Araba Fırlatmak

Kurşun bize uymaz adamım, artık araba fırlatıyorum. Gerçekten ilginç bir mod daha yapılmış, işsiz dostlarımız silahlardan kurşun yerine araba fırlattırmayı başarmış. Bende araba fırlatmak istiyorum diyorsanız, modu buradan indirebilirsiniz.

6 ) Hoplayan Araba

Aslında oyunda olması gereken bir özelliği, modcu kardeşlerimiz yapmış ama biraz aşırıya kaçmışlar gibi gözüküyor. Arabam hoplasın istiyorsanız buradan modu indirebilirsiniz.

7 ) Oto Vitese Karşıyım!

Ben otomatik vitese karşıyım diyorsanız, bu mod tam size göre. Mod sayesinde vitesi kendimiz kontrol edebiliyoruz. Ben arabamı kendim yönetirim diyorsanız modu buradan indirebilirsiniz.

8 ) Balinalar Her Yerde

Onlar artık her yerde! Oyundan sıkılmışsanız bu modu indirebilir ve bir anda karşınıza balina çıkmasını sağlayabilirsiniz. Balinalar iyi canlılardır, ben onları severim diyorsanız Script Hook V‘yi buradan indirebilirsiniz. Bu mod Script Hook V’ın içinde gelmektedir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.