Yeni Assassin’s Creed oyunu sızdırıldı, sırada Assassin’s Creed Dynasty var

Yeni Assassin’s Creed oyunu sızdırıldı, sırada Assassin’s Creed Dynasty var

Assassin’s Creed Dynasty hakkındaki ilk bilgileri ise yazımızda toparlamaya çalıştık.

Daha yeni Assassin’s Creed Origins aldım, belki 7-8 saatlik bir oynanış kaydettim ama Ubisoft, belli ki şimdiden yeni oyun üzerinde çalışmaya başlamış bile. Nereden mi biliyoruz? Çünkü PlayStation Universe tarafından yayımlanan yeni bir rapor, yeni bir Assassin’s Creed oyununun geliştirildiğini gösteriyor ve bu yeni oyunun adı da Assassin’s Creed Dynasty olarak görülüyor. Ekip tarafından yayımlanan raporlar, aslında sızdırma bilgilerden ibaret, doğal olarak. Bu sızdırma bilgiler, eskiden Technicolor ekibinde çalışmış bir insandan geliyor. Technicolor, daha önce FIFA, Resident Evil ve Assassin’s Creed gibi oyunların animasyonları ile uğraşan bir şirket idi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni Assassin’s Creed oyunu sızdırıldı, sırada Assassin’s Creed Dynasty var

Eski Technicolor çalışanı, söylenene göre PlayStation Universe ekibi ile iletişime geçti ve şu an şirketlerinde yeni Assassin’s Creed oyunu üzerinde çalışıldığını belirtti. Oyun hakkında çok fazla detay vermeyen çalışan, oyunun isminin de Assassin’s Creed Dynasty olduğunu belirtti. Peki, bu isim bizlere neyi anımsatıyor olabilir? Tabii ki Çin. Eğer bu söylentiler doğru ise, serinin yeni oyunu ile tekrar Çin’e gideceğiz. Tekrar diyoruz çünkü daha önce Assassin’s Creed Chronicles: China ile Çin’i ziyaret etmiştik, yabancılık çekmeyeceğiz muhtemelen.

Son olarak başka bir şeyi daha belirtmek istiyoruz, sızdırılan bu isim muhtemelen bir kod isim olabilir. Mutlaka hatırlarsınız, şu an oynadığımız oyunun adı da Empire idi fakat duyuru Origins olarak yapılmıştı. Yani, muhtemelen Dynasty de bir kod isim ve oyunun çıkışı, daha farklı bir isim ile olacak. Fakat kod isim olarak Dynasty kelimesinin kullanılıyor olması, bizce Çin’i garantilemeye yetiyor zaten.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın