Sızdırılan Elden Ring fragman videosu hayranlar tarafından HD yapıldı

Sızdırılan Elden Ring fragman videosu hayranlar tarafından HD yapıldı

İlk halinden bir şey anlamamış olanlara duyurulur.

Bildiğiniz üzere, geçtiğimiz günlerde Elden Ring fragman videosu sızdırılmıştı. Hayranlar da boş durmadı ve sızdırılan Elden Ring fragman videosunu HD hale getirdiler. The Lore Hunter adlı Youtube kanalı tarafından yayımlanan video aslında, 1 Mart 2021 tarihinde sızdırılmış fragmanın HD versiyonu. Video, 112 saniye sürüyor. Zaten, videonun bir kısmı kaliteli olduğu için o bölümün yüksek kaliteye optimize edilmesine gerek kalmamış. Geri kalan kısmı da yapay zeka, yeterli seviyede elden geçirmiş.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Elden Ring fragman videosunun HD hali yayımlandı

Ancak, bu fragmanda yer alan düşük kaliteli ve bitmemiş görseller nedeniyle, bazı hayranlar yayıncı Bandai Namco’dan resmi bir fragman beklemek isteyebilir. Sızan videodan da anlaşıldığı üzere, bu fragmanı oyuncuların görmemesi gerekiyordu. Çünkü, oyunun hala tam olarak bitmemiş olduğu ve üzerinde çalışmaya devam edildiği, çok net bir şekilde anlaşılıyor. Sızan video, Elden Ring, Haziran 2019’da duyurulduğundan bu yana gelen ilk haber oldu.

Sızan video, Souls oyunlarına benzer bir savaş tarzı, açık dünya, boss savaşları ve kılıç savaşını gösteriyor. Videoda, herhangi bir çıkış tarihi sızdırılmamış ne yazık ki. Zaten, oyunun pandemi nedeniyle daha önce de ertelendiğini biliyoruz. Geliştirici ekip daha önce, uzaktan çalışma koşulları yüzünden işlerinin aksadığını söylemişti. Geçtiğimiz günlerde ise Elden Ring’in yakında duyurulacağı ile ilgili güçlü iddialar ortaya atılmıştı. Fragmanın HD halini, hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.


Elden Ring
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.