Şirin bir ayaklanma simülatörü, Anarcute!

Şirin bir ayaklanma simülatörü, Anarcute!

Hayvancıkların şehri ele geçirmelerine yardım edin!

Steam’de gezinirken çok hoş oyunlara rastlamak mümkün. Çoğu zaman; daha ünlü ve daha iyi şekilde reklamı yapılmış oyunlara zaman ayırmaktan, güzel ve ucuz oyunları göz ardı edebiliyoruz. Anarcute da onlardan biri. Bu oyunda; ayaklanıp, şehri ele geçirmeye çalışan hayvancıkları kontrol ediyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

anacute

Oyunu biz tanımlamadan önce, geliştiricileri nasıl tanımlıyor bir bakalım.Anarcute; şirin estetikler, büyük miktarda kaos, rengarenk yıkımlar barındıran ve kalabalık grubunuzla herkesi döveceğiniz azgın bir ayaklanma simülatörüdür.“. Oyuna şöyle bir göz attığımızda; geliştiricilerin, vaat ettikleri her şeyi güzel bir şekilde başardıklarını görüyoruz. Düşük poli modellemeler, şirin mi şirin hayvancıklar, güzel müzikler ve kaos. Anarşi gibi vahşi denebilecek bir olguyla, şirin hayvancıkları ve grafikleri birleştirince ortaya çok güzel bir oyun çıkmış. Çıktığı gibi de bir çok ödül toplamış.

PC ve Xbox One için çıkan oyunu Steam üzerinden müzikleriyle beraber satın almak mümkün. Anarcute’un etiket fiyatı ise 24 TL. Eğer fazladan 6 TL daha verirseniz, oyun müziklerinin bulunduğu albümü de almanız mümkün. Bize göre müzik albümü parasını fazlasıyla hak ediyor. Müziklerin güzelliği oyunun fragmanından bile anlaşılıyor. Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.