Menü
https://leadergamer.com.tr/hunt-showdown-gelistirici-gunlugu/
Daniel Licht 6 Ağustos 2017 23:39

Silent Hill ve Dishonored gibi yapımların bestecisi Daniel Licht vefat etti

Dexter, Children of the Corn gibi şaheserlerin de besteciliğini yapmış olması ile biliniyordu.


Uzun süren bir kariyerinde televizyonlarda, filmlerde ve özellikle son yıllarda oyunlarda bestecilik yapmış olan Daniel Licht, 60 yaşındayken hayata ne yazık ki gözlerini yumdu. Variety tarafından yapılan habere göre Daniel Licht, 60 yaşındayken kansere yenik düştü ve hayatını kaybetti. Özellikle Silent Hill: Book of Memories ile Silent Hill: Downpour‘daki başarılı müzikleri ile birçok Silent Hill hayranının aklında ve kalbinde yer edinen Daniel Licht, aynı zamanda Dishonored serisi için de önemli bir yere sahip olan bir besteciydi.

Daniel Licht Silent Hill Dishonored

Bütün bu adını bildiğimiz oyunların dışında, büyük bir hayran kitlesine sahip olan Dexter dizisinin çok bilinen tema müziğini de besteledi. Dexter‘dan, Silent Hill‘den ve Dishonored‘dan önce, Children of the Corn, Amityville serisi ve çok daha fazla eserin besteciliğini yaptı. Biz de, Daniel Licht‘in besteciliğini yapmış olduğu müzikler arasından en çok beğendiklerimizden bir tanesini haberimize yerleştirdik. Leadergamer ekibi olarak, başarılı besteci Daniel Licht‘in ailesi, arkadaşları ve sevdiklerine baş sağlığı diliyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlaryazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör