Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 16.03.2021

Sid Meier’s Civilization 6 için gelecek olan yeni genişleme paketi, Fraxis Games tarafından duyuruldu. New Frontier Pass sahipleri, genişleme paketine direkt olarak erişebilecek. Ayrıca, bu genişleme paketi Sid Meier’s Civilization 6’ya gelecek olan son genişleme paketi olacak. Oyuna eklenecek yeni bir medeniyet, lider, oyun modu, iki adet dünya harikası ve bir de yeni senaryo, bu genişlemeyle beraber oyunculara sunulacak. Oyuna eklenecek son medeniyet, günümüzde İspanya’ya komşuluk eden Portekiz olacak.

Sid Meier’s Civilization 6 için son genişleme paketi yakında çıkıyor

Oyuna yeni eklenecek modun adı, Zombie Defence olacak. Savaşta öldürülen her birimin, savaş alanında bir zombi olarak yükselme şansı olacak ve bu birim daha sonra, en yakın zombi olmayan birimi kovalayıp, saldıracak. Başarıyla öldürülen her normal birim, savaş alanında zombiye dönüşecek. Ayrıca, özel bir casus türü sayesinde düşman şehirlerde ortaya zombiler çıkarabileceksiniz. Mod, isminin hakkını verecek desek, yanlış söylemiş olmayız. Yeni eklenecek medeniyet Portekiz olacak. Haliyle de yeni eklenecek lider, Portekiz’e ait olacak.

Yeni eklenecek iki dünya harikası, Torre de Belém ve Etemenanki. Yeni gelecek senaryonun adı da Wetlands. Ancak, genel olarak yapımcılar zombi modu üzerine odaklanmış. Zombilere karşı hem kendi topraklarınızda hem de tarafsız topraklarda tuzaklar ve barikatlar kurabileceksiniz. Ayrıca, iki özel şehir projesi sayesinde, zombileri kontrol edebilecek ve onları istediğiniz yere yönlendirebileceksiniz. Yeni genişleme paketi, 25 Mart 2021 tarihinde piyasaya sürülecek ve New Frontier Pass’a dahil olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.