Shuhei Yoshida, Sucker Punch ekibinin yeni oyunu hakkında konuştu

Shuhei Yoshida, Sucker Punch ekibinin yeni oyunu hakkında konuştu

Oyun, 2017 bitmeden duyurulabilir.

Sony Interactive Entertainment çatısı altında bulunan Sucker Punch isimli geliştirici ekip, en son 2014 senesinde inFamous: First Light oyununu piyasaya sürdü. inFamous: First Light piyasaya sürüldükten sonra, bu geliştirici ekipten hiçbir oyun göremedik. İş ilanlarına ve sızdırılan bilgilere bakarak, ekibin bir açık dünya oyunu üzerinde çalıştığını tahmin edebiliyoruz ama yine de ortada resmi hiçbir şey bulunmuyor. Bugün ise Sony Worldwide Studios patronu Shuhei Yoshida, verdiği bir röportaj sırasında Sucker Punch ekibinin yeni oyunu hakkında konuştu. Böylece, yeni PlayStation 4 oyununu ilk kez resmi bir ağızdan duymuş olduk.

Shuhei Yoshida, Sucker Punch ekibinin yeni oyunu hakkında konuştu

Röportajı gerçekleştiren ekip, Shuhei Yoshida ismine bir soru sordu ve bu soru, oyunun duyuru zamanı ile alakalıydı. Röportajı yapan isim, oyunu nerede duyurmayı düşünüyorsunuz, dedi. Shuhei Yoshida tabii ki buna net bir cevap vermedi. Oyunu 2 senedir sürekli olarak oynadığını belirten patron, oyun hakkında tam bir şeyler söyleyecekken kendini durdurdu ve ne yazık ki hiçbir yeni bilgiye ulaşamadık. Şimdi ise, Sucker Punch ekibinin yeni oyununu muhtemelen PlayStation Experience 2017 sırasında görmeyi düşünüyoruz. Eğer fark ettiyseniz, E3 2017 sırasında birçok oyun için tam bir çıkış tarihi verilmedi, çıkış tarihi aralığı verildi. PlayStation Experience 2017 sırasında muhtemelen o oyunlar için tam bir çıkış tarihi göreceğiz ve üstüne bir de yeni duyurular alacağız.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın