Shogun 2 Total War PC Limited Edition 69,99 TL

Shogun 2 Total War PC Limited Edition 69,99 TL

Oyun tutkunlarının büyük sabırsızlıkla beklediği strateji oyunu Shogun 2 için geri sayım başladı…

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Shogun 2 Total War PC Limited Edition 69,99 TL’den D&R, Overgame ve Aral‘da adresinde ön siparişe açıldı. Oyunun Standart Edition versiyonu 15 Mart’ta tüm satış noktalarında yerini alacaktır. Ön sipariş veren oyunseverler Limited Edition’a özel indirilebilir içeriklere sahip olacak.

SHOGUN 2 Total War  Limited Edition, standart oyunun yanısıra özel oynanabilir Hattori Klanı, ek tarihi savaş senaryosu ‘Nagashino’, online avatarınız için komple zırh seti ve online karakterinizde kullanmanız için başlangıç XP’si içermektedir.

  • Hattori Klanı: Klan, askeri yetenekler ve gerilla tekniklerinden oluşan ninja dövüş sanatı Iga-ryu ninjitsu’da ustasıdır.
  • Ek tarihi senaryo: Nagashino savaşı, 1575’te Oda ve Tokugawa klanlarının efsanevi Takeda klanına karşı ittifak oluşturup, birlikte mücadelesine dayanmaktadır.
  • Avatarınız için özel zırh: Bu komple zırh seti avatarınızın savaş alanında farkedilmesini sağlayacaktır.
  • Başlangıç XP’si: Özel yetenekler ve karakter özellikleri alarak, avatarınızla daha yüksek düzeyde savaşa başlayabilirsiniz.

SHOGUN 2 TOTAL WAR tamamen 3D kara ve deniz savaşları ve detaylı sefer haritası da dahil olmak üzere önceki oyunlardaki özellikleri daha da geliştirirken, yeni çokluoyuncu özellikleri ile başarılı Total War serisini daha da ileri taşıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın