Menü
https://leadergamer.com.tr/no-mans-sky-zemin-araci/
Shinobi602 , The Last of Us 2 Aralık 2016 19:30

Shinobi602’dan kafa karıştıran The Last of Us paylaşımı

PlayStation Experience 2016 sırasında The Last of Us 2 duyurusu alabilecek miyiz?


Önümüzdeki hafta sonu oldukça hareketli geçecek. Bunun sebebi ise PlayStation Experience 2016 isimli etkinlik. Bu etkinlik için ortalıkta çok fazla söylenti dolaşıyor ve hangisine inanacağımızı bir türlü bilmiyoruz. Tabii ortaya yayılan bu söylentiler bambaşka kaynaklardan ortaya çıkabiliyor. Bu kaynakların bazıları çok güvenilir olsa da, bazıları güvenilmez oluyor. Bu haberimizde bahsedeceğimiz kaynak ise, oldukça güvenilir olan, Shinobi602 ve The Last of Us paylaşımı.

The Last of Us

Sizlerin de yukarıdan görebileceği gibi bahsetmiş olduğumuz bu kullanıcı, bir The Last of Us şarkısı paylaştı. Fakat paylaşılan bu şarkının adı öyle sıradan, basit bir şey değil. Çünkü şarkının adı, Yeni Bir Başlangıç. Sadece şarkı ismi değil, paylaşılan zaman da bir hayli ilginç. Ortalıkta birçok The Last of Us 2 söylentisi dönerken, oldukça güvenilir kaynaklara sahip olan bir ismin, eski bir parçayı, söylentilerde bahsedilen duyuru tarihine 1 gün kala paylaşması normal mi? Kısacası efendim, Shinobi602’nun yapmış olduğu bu paylaşım eğer rastgele bir paylaşım değilse, yarın veya ondan sonraki gün, PlayStation Experience 2016 sırasında bir The Last of Us 2 duyurusu görebiliriz.

Kim bilir, belki de bu paylaşımı biz bu kadar abartıyoruzdur. Özellikle ilk oyunun bestecisinin şu sıralar Red Dead Redemption 2 için çalıştığını göz önünde bulundurursak, eğer bir oyun duyurusu alsak bile bu oyunun asıl çıkış tarihinin bir hayli geç olacağını düşünebiliriz. Bize soracak olursanız, yeni God of War oyunundan 1 sene sonra çıkması uygundur.

Kaan GEZER Editör