Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.07.2020

Nintendo ekibi, Nintendo Direct Mini: Partner Showcase sunumu esnasında yeni yapımlar üzerinde durdu. Bu haberimizin konuğu olan Nintendo Direct Mini: Partner Showcase sunumunda önemli noktalara değinildi. Shin Megami Tensei 5 ve Shin Megami Tensei 3 Remastered Nintendo Switch sürümleri duyuruldu ve bu oyunlar hakkında bilgi verildi.

Shin Megami Tensei 5 ve Shin Megami Tensei 3 Remastered yakında Nintendo Switch için de geliyor

Shin Megami Tensei 5 ve Shin Megami Tensei 3 Remastered, şirketin yeni nesil konsoluna da geliyor demiştik. Bu duyurunun ve daha fazlasının yapıldığı videoyu hemen yukarıda sizlerle paylaştık. Haberimizin konusu Shin Megami Tensei 5 ve Shin Megami Tensei 3 Remastered olsa da, videoda başka şeyler de anlatıldı. Aynı zamanda, Cadence of Hyrule – Crypt of the NecroDancer Featuring The Legend of Zelda, için yeni şeyler de duyuruldu. Duyuruda, karakterler, modlar ve haritalar ekleyen üç ücretli DLC paketini tanıtıldı. Ayrıca video, yaklaşan iki Nintendo Switch oyunu, Rogue Company ve WWE 2K Battlegrounds oynanış videolarını gösterildi.

Nintendo Direct Mini: Partner Showcase sunumundaki önemli noktalar

  • Shin Megami Tensei V: ATLUS’un Shin Megami Tensei serisindeki bir sonraki oyunu sadece Nintendo Switch’e geliyor. Bu destansı rol yapma oyununda, düzenin kendisi çöktü ve kaos her şeye hakim. Shin Megami Tensei V, 2021’de Nintendo Switch’te eşzamanlı bir küresel lansman gerçekleştirecek.
  • Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster: Avrupa’da Shin Megami Tensei: Lucifer’s Call olarak bilinen Shin Megami Tensei III’ün ilk çıkışından bu yana 17 yıl geçti. Şimdi, kıyamet efsanesi, klasik oyunun tam yüksek çözünürlüklü bir versiyonunda geri dönüyor ve 2021 baharında Nintendo Switch’e geliyor.
  • Rogue Company: Yeni ve şık bir nişancı Nintendo Switch’e geliyor – First Watch Games’in bu çok oyunculu üçüncü şahıs nişancı oyununda silah ve yetenek cephaneliğine rakiplerinizi alt edin. Rekabetçi ve gündelik oyun modlarında diğer oyuncularla çarpışın veya ortamı kızıştıran AI rakiplerine karşı mücadeleye çıkın. Oyuncular savaşta ölürse, takım arkadaşları onları canlandırabilir ve hemen savaşa geri dönmelerine izin verebilir. Hareket kontrollü hedefleme desteği ile birlikte platformlar arası oyun ve çapraz kaydetme de ilk günden destekleniyor. Rogue Company hakkında daha fazla bilgi daha sonra açıklanacak.
  • WWE 2K Battlegrounds: WWE 2K Battlegrounds, 18 Eylül’de Nintendo Switch’e çıktığında, hem casual oyuncular hem de güreş hayranları kolay, pick-up-and-play çok oyunculu deneyimi sevecekler.
  • Cadence of Hyrule – Crypt of the NecroDancer Featuring The Legend of Zelda DLC:Üç ücretli DLC paketi  Cadence of Hyrule – Crypt of the NecroDancer Featuring The Legend of Zelda’ya geliyor. İlk paket bugün çıkıyor.
  • DLC Pack 1: Character Pack – İlk pakette, Naginata silahıyla aralıklı saldırılarda başarılı olan Impa ve meydan okumayı sevenler için mükemmel olan Aria dahil olmak üzere oyunun topluluğuna beş ek karakter daha katılıyor.
  • DLC Pack 2: Melody Pack – Bu paketi satın aldıktan sonra oyuna, arka plan müziğinin yeniden düzenlenmiş sürümleri de dahil olmak üzere 39 şarkı eklenecektir. Oyuncular, arka plan müziğini istedikleri zaman değiştirebilir, böylece Hyrule’de seyahat ederken en sevdikleri şarkıları dinleyebilirler.
  • DLC Pack 3: Additional Story Content – Symphony of the Mask – Gizemli Skull Kid olarak oynayın ve yeni şarkılar ve yeni bir hikaye ile birlikte üçüncü DLC paketinde yeni bir haritaya katılın. Skull Kid ayrıca yaptığı maskelere göre yetenekleri değiştirme gücüne de sahiptir.
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.