Yerli Shameless, Bizim Hikaye için ilk fragman yayımlandı

Yerli Shameless, Bizim Hikaye için ilk fragman yayımlandı

Siz yayımlanan bu fragmanı nasıl buldunuz?

2011 yılında seyircisiyle buluşan Shameless, Türk televizyonununda Bizim Hikaye ismiyle ekranlara geliyor. Başrolleri Hazal Kaya ve Burak Deniz olan Bizim Hikaye dizisi yakında Fox TV’de seyirciye sunuluyor. Bugün itibariyle ilk tanıtım videosu yayımlanan dizi için henüz bir yayın tarih verilmedi fakat çekimlere başlandı.

Yerli Shameless, Bizim Hikaye için ilk fragman yayımlandı

Yerli Shameless, Bizim Hikaye dizisinin senaryosunu Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi ele alıyor. Dizide Reha Özcan, Yağızcan Konyalı, Nesrin Cevadzade, Nejat Uygur, Pınar Töre, Mehmetcan Mincinozlu, Berkay Akın, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Evrim Doğan, Alp Akar, Ömer Sevgi ve Zeynep Selimoğlu yer alıyor. 2007 yılınca Genco dizisiyle tanıdığımız, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi öğrencisi olan Hazal Kaya’ya Burak Deniz eşlik ediyor.

Burak Deniz, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde Sanat Tarihi bölümü mezunudur. İlk kez 2011 yılında Kolej Günlüğü dizisi ile ekranlarla buluşan Burak, son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bir oyuncu olarak kariyerinde emin adımlarla ilerlemektedir. Dizinin kısaca hikayesi ise, “Maddi durumu iyi olmayan bir ailenin kızı Filiz, kardeşlerine ve kolay yoldan para kazanma peşinde olan, alkolik babasına bakıyor ve adeta artık evin annesi olmuş durumda. Kardeşleri de Filiz gibi hayata tutunmuş ve kendi başının çaresine bakmaya çalışan bireylerdir. Filiz, babası ve kardeşlerinin sorumluluğu altında çabalarken, karşısına karizmatik Barış çıkar ve Barış, Filizi etkilemez için elinden geleni yapmaya başlar. Filiz bu sırada Barış’ın esrarengiz yaşamı ve sorumlulukları sebebiyle Barış’a olan hislerini inkar etmeye çalışır.” şeklide belirtiliyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın