Menü
https://leadergamer.com.tr/gamer-deals-gta-5-horizon-zero-dawn-battlefield-1/
Shameless 17 Haziran 2017 13:17

Shameless dizisinin uyarlamasında oynayacak 2 ünlü isim duyuruldu

Shameless’tan geriye ne kaldığını merak etmeye başladık.


Dünyaca ünlü bir dizi olan Shameless, gerçekten büyük bir hayran kitlesine sahip. Her ne kadar bizim görüşlerimize uymayan bir kurgusu olsa da, eğri oturup doğru konuşmak gerek, hiç kaçırmadan izliyoruz. Bizleri en çok şaşırtan haber, Shameless‘ın Türkiye‘de, hatta FOX‘ta bizlere göre uyarlanmış bir dizisinin yayına gireceği haberleriydi. Başta şaka zannetmiş olsak da, iş gerçekten ciddiymiş. FOX‘un resmi Facebook sayfasında paylaşılan bir gönderi ile, uyarlama dizide rol alacak Türkiye‘nin 2 ünlü ismi duyuruldu.

Shameless

Yukarıda bulunan fotoğrafta görmüş olduğunuz Hazal Kaya ve Burak Deniz, FOX tarafından resmi Facebook sayfalarında duyurulan 2 isim oldu. Paylaşılan gönderinin açıklama kısmında, “Yeni yayın döneminde, Hazal Kaya ve Burak Deniz dünyaca ünlü “Shameless” dizisinin uyarlamasıyla FOX‘ta olacak! Takipte kalın.” kısmı bulunuyordu. Özellikle bu iki isim belirtildiğine göre, dizinin birçok önemli karakterinden 2’sini kimlerin oynayacağını öğrenmiş olduğumuzu düşünüyoruz. Eğer bir tahmin yürütmemiz gerekirse, Lip Gallagher ve Fiona Gallagher olduklarını söyleyebiliriz.

Shameless, bildiğiniz gibi pek de bizim televizyonlarımızda gösterilemeyecek cinsten bir dizi. Kurgusu olsun, sahneleri olsun, her şeyi ile bizim görüşlerimize uzak. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu‘nun diziyi olduğu gibi kesinlikle kabul etmeyeceğine de adımız gibi eminiz. Yani, sizin de tahmin edebileceğiniz üzere uyarlama Shameless‘ı yayımlanabilir bir hale getirmek için her yerini sansürleyecekler, bize ise artık diziden geriye ne kalmışsa onu izlemek düşecek. Açıkçasını sorarsanız, Lip Gallagher ve Fiona Gallagher karakterleri için Hazal Kaya ve Burak Deniz çok temiz görünümlü kişiler.

Tahminlerimizin kesin bilgi olmadığını belirtelim. FOX kanalının böylesine cesaretli adımının sonucunda nasıl bir eserle karşılaşacağımızı gerçekten merak etmeye başladık. Bakalım FOX bizleri şaşırtabilecek mi? Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör