Shakedown Hawaii çıkış tarihi en sonunda belli oldu

Shakedown Hawaii çıkış tarihi en sonunda belli oldu

16-bit evreni ve retro atmosferi ile 2 hafta kadar sonra bizlerle.

Retro oyunları seven ve özleyen büyük bir oyuncu kitlesi olduğunun farkındayız. Contra tarzı oyunlar oynayarak ekran başında geçirdiğimiz sürelerin haddi hesabı yok. Fakat sorun şu ki, yeni çıkan oyunlar nedense hiç o eski tadı veremiyor. Gözlerimiz hep, o eski günlerde gezinip duruyor. Bu haberimize konuk olan Shakedown Hawaii ise, biz oyuncu kitlesine o eski tadı vermeye hazırlanıyor. Haberimizde sizlere detaylıca bahsedeceğimiz Shakedown Hawaii çıkış tarihi de en sonunda belli olmuş oldu. Fakat detaylara geçmeden önce, oyunu tanıyabilmeniz için hemen aşağıdaki videoyu izlemenizi isteyeceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Shakedown Hawaii çıkış tarihi 7 Mayıs 2019 olarak belirtildi

Yukarıda paylaşmış olduğumuz videoyu izlediyseniz, o eski günleriniz gözünüzde canlanmış olabilir ve bu oyun için sabırsızlanmaya başlamış olabilirsiniz. Shakedown Hawaii çıkış tarihi olarak 2019 İlkbahar ayları denilmişti. Fakat, artık oyunun bizlerle buluşacağı gün de net bir şekilde belli oldu. Geliştirici ekip olan Vblank Entertainment tarafından verilen bilgilere göre Shakedown Hawaii çıkış tarihi 7 Mayıs 2019. Yani, bundan sadece 2 hafta gibi kısa bir süre sonrası. Duyurulmuş olan gelip çattığında, oyunu birçok platformda satın alarak tadını çıkararak oynamaya başlayabilirsiniz.

Sizlere anlatmakta olduğumuz oyunun birçok platformda yer alacağını dile getirmiştik. Tam olarak öyle de olacak. Her ne kadar Xbox One platformu, bu liste içerisinde yer almıyor olsa da, günümüzün popüler olan ve olmayan platformlarında kendisini göreceğiz. Yine, oyun hakkında verilmiş olan bilgilere göre Shakedown Hawaii öncelikle PC ve PlayStation 4 platformları üzerinde yer alacak. Bu 2 platform dışında ise, Nintendo Switch, Nintendo 3DS ve son olarak PlayStation Vita konsollarını kullanmakta olan oyuncuların beğenisine çıkacak.

Eğer hala oyunun ne tarz bir tecrübe edinecek olduğumuzu da merak ediyor olabilirsiniz. Oyun hakkında bahsedilen bilgilere göre, Shakedown Hawaii isimli bu yapım, kendisinden bir önceki çıkan oyuna göre 4 kat kadar daha büyük olacak. Bu tarz bir oyun için bile yüksek bir oran olduğunu belirtebiliriz. Hikaye olarak ise, Retro City Rampage’in, yani kendisinden önce gelen oyunun 30 sene sonrasında bir dünyayı bizlere sunacak. Ayrıca, ilk oyundaki 8-bit tema, artık bu oyun ile birlikte 16-bit olarak da karşımıza çıkmakta. Son olarak, Nintendo 3DS sürümünün daha sonra çıkacağını da belirtelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.