Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.06.2021

Oyun fiyatlarının giderek, hızlı bir şekilde artmakta olduğu şu günlerde, bedava oyunlar gerçekten ilaç gibi geliyor. Bu haberimizde sizlerle paylaşacağımız şey de, sizlere muhtemelen ilaç gibi gelecektir. Hatta, ilaç kutusu gibi gelecektir çünkü bu sefer bizlere 1 değil, 3 oyunun bir arada olduğu bir paket hediye ediliyor. An itibari ile GOG üzerinde Shadowrun Trilogy paketi tamamen bedava olarak bütün oyunculara dağıtılıyor.

Shadowrun Trilogy bedava nasıl alınır?

Elbette, aklımıza ilk gelen soru, bu paketin nasıl bedava olarak alınacağı. Lafı cidden uzatmadan, direkt mevzuya geçmekte fayda var. Öncelikle, tahmin edebileceğiniz üzere bir GOG hesabınız olması gerekiyor. Eğer zaten bu cepteyse, giriş yapın ve sonraki adıma geçin. Şimdiki adımda ise, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfaya gitmek var. Bahsini ettiğimiz sayfanın biraz aşağısında, paketin ücretsiz olarak dağıtıldığı kısmı görebilirsiniz. Yeşil butona basarak oyunu kütüphanenize ekliyorsunuz. Ardından da, dilediğiniz zaman indirerek oyunu doya doya oynamaya başlıyorsunuz. Oyunu almak için 70 saate yakın bir süreniz var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.