Shadow of the Tomb Raider hakkında yeni görseller sızdırıldı

Shadow of the Tomb Raider hakkında yeni görseller sızdırıldı

Uzun zamandır görmemiştik Shadow of the Tomb Raider yapıtını. Bugün sızdırılan görsellerde ise, oyun hakkında yepyeni detaylar bulunuyor.

Uzun bir süredir, yeni Tomb Raider oyunu hakkında bilgiler almıyorduk. Bahsettiğimiz bu yeni oyun, daha önce karşımıza Shadow of the Tomb Raider adı ile çıkmıştı. İlk olarak, bir metro içerisinde, bir çalışanın bilgisayarındaki sunum dosyasında görünen bu oyun, ardından tamamen sessizliğe bürünmüştü. Tabii durum böyle olunca herkes, geliştirici ekibin E3 2017 sırasında bir duyuru gerçekleştirebileceğini düşünmüştü fakat bu da olmadı. E3 2017 başlamadan birkaç hafta önce, geliştirici ekip ile röportaj yapan bir fan sayfası, bu röportajın sonunda, geliştirici ekibin E3 2017 konferansına katılmayacağını öğrenmişti. Bugün ise, Shadow of the Tomb Raider hakkında yeni görseller sızdırıldı. Sızdırılan bu görsellerde, oyun hakkında bolca detay bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Shadow of the Tomb Raider hakkında yeni görseller sızdırıldı

Sizlerin de hemen yukarıdan görebileceği bu görsel, Takeoffla isimli Amerikan bir şirket tarafından yayımlandı. Şu an internet siteleri kapalı olan Takeoffla, bir reklam şirketi ve daha önce Square Enix şirketi ile de çalışmıştı. Yani, daha önceki anlaşmalara benzer bir anlaşma, yeni oyun için de yapılmış olabilir. Görselden bahsedecek olursak, öncelikle karşımıza oyunun birkaç farklı logo tipi çıkıyor. Bu logolar ile, oyunun adının Shadow of the Tomb Raider olacağı tekrar doğrulanıyor. Ayrıca hazırlanmış bu logolarda, oyun karşımıza ilk çıktığında gördüğümüz logo da bulunuyor

Logolar ardından, birkaç konsept görsel karşımıza çıkıyor. Lara Croft karakterinin farklı pozlarını gördüğümüz bu görseller, aslında oyun hakkında da önemli bilgiler veriyor. Mesela, oyun içerisinde kılıç, pala ve mızrak kullanabiliyoruz gibi görünüyor bu görsellerde. Ayrıca, yine görsellerden bir tanesinde, piramitler görünüyor. Mızrak ve kılıçların olması, ayrıca bir de piramit görünmesi, aslında oyunun Mısır’da geçeceğini doğruluyor olabilir. Peki, tüm bunlar hakkında sizler ne düşünüyorsunuz?

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.